2:3
2:4
- : -

FBC Sokol Vodňany - 1. FbK Tábor B 7:9
2. Lukáš Dvořák, 2. Lukáš Holek, 9. Josef Procházka, 18. Karel Šimánko, 28. Lukáš Vojík, 34. Lukáš Vojík, 36. Michal Bílý - 3. Josef Mareš, 13. Josef Mareš, 19. Luboš Beránek, 19. Josef Mareš, 29. Petr Kutner, 35. Josef Mareš, 41. Petr Kutner, 42. Petr Kutner, 45. Petr Kutner; rozhodčí: Dominik Harman - Adam Hofhansl; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Jiří Kůs ? - David Vokoun ?; po třetinách: 3:2, 2:3, 2:4;
45:00
44:47
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Petr Kutner, asistoval Martin Drtina (7:9).
41:48
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Petr Kutner, asistoval Martin Kořínek (7:8).
40:59
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Petr Kutner, asistoval Josef Mareš (7:7).
35:20
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Michal Bílý, asistoval Lukáš Vojík (7:6).
34:11
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Josef Mareš bez asistence (6:6).
33:19
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Lukáš Vojík bez asistence (6:5).
30:00
30:00
28:45
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Petr Kutner, asistoval Vojtěch Moravec (5:5).
27:30
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Lukáš Vojík, asistoval Dominik Starý (5:4).
18:42
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Josef Mareš, asistoval Petr Kutner (4:4).
18:18
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Luboš Beránek, asistoval David Vodrážka (4:3).
17:06
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Karel Šimánko bez asistence (4:2).
15:00
15:00
12:58
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Josef Mareš, asistoval Martin Drtina (3:2).
08:57
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Josef Procházka, asistoval Karel Šimánko (3:1).
07:05
Trestné střílení družstva 1. FbK Tábor B neproměnil David Vodrážka.
04:25
Vyloučen hráč Robert Vincenec družstva FBC Sokol Vodňany na 2 minuty za hra bez hokejky.
02:19
01:38
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Lukáš Holek, asistoval Lukáš Vojík (2:0).
01:30
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Lukáš Dvořák, asistoval Karel Šimánko (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Harman a Adam Hofhansl.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FbK Tábor B: brankář: David Vokoun; hráči v poli: Martin Drtina, Petr Kutner, Josef Mareš, Michael Hřídel, Martin Kořínek