2:0
2:2
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice B - 1. FBK Rožnov p/R 5:3
2. Ondřej Pastorek, 21. Nikolas Vizváry, 24. Kryštof Vašňovský, 28. Lukáš Fukala, 30. Lukáš Fukala - 9. Daniel Rumplík, 27. Richard Plandor, 36. Richard Plandor; rozhodčí: Šimon Jeřábek - Vojtěch Krhovják; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Michael Chalupecký ? - Martin Sklář ?; po třetinách: 1:1, 2:0, 2:2;
36:00
35:03
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice B
35:03
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Richard Plandor, asistoval Jiří Kloss (5:3).
34:56
Vyloučen hráč Matěj Šmerda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za sekání.
29:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Lukáš Fukala, asistoval Kryštof Vašňovský (5:2).
29:16
Vyloučen hráč Daniel Rumplík družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Lukáš Fukala, asistoval Nikolas Vizváry (4:2).
26:54
Vyloučen hráč Jiří Kloss družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
26:19
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Richard Plandor, asistoval Vojtěch Žanta (3:2).
24:00
24:00
23:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Kryštof Vašňovský, asistoval Lukáš Fukala (3:1).
20:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Nikolas Vizváry, asistoval Kryštof Vašňovský (2:1).
17:47
Vyloučen hráč Adam Zoubek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za hra bez hokejky.
12:00
12:00
08:11
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Daniel Rumplík, asistoval David Karafiát (1:1).
01:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Ondřej Pastorek, asistoval Nikolas Vizváry (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Jeřábek a Vojtěch Krhovják.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Martin Sklář; hráči v poli: Jiří Kloss, Vojtěch Žanta, Martin Škývara, Richard Plandor, Jiří Šimek