2:1
6:0
- : -

FBC 4CLEAN Česká Lípa - Sokoli Pardubice 9:3
12. Daniel Kněžour, 21. Jaromír Ekl, 40. Štěpán Slaný, 48. Štěpán Slaný, 52. Dominik Jansa, 53. Milan Tichý, 55. Marek Dzierža, 58. Daniel Kněžour, 60. Jaromír Ekl - 3. Ivo Teichman, 16. Přemek Pakosta, 37. Jan Savický; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 260; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 14 - Martin Haleš 16; po třetinách: 1:2, 2:1, 6:0;
60:00
Střely po třetí třetině: 12 - 5.
60:00
Vyjádření trenérky domácích, paní Lenky Bartošové: „ Dnešní zápas byl hodně opatrný, dlouho jsme museli vyrovnávat, ale hodně nám pomohla velmi povedená poslední třetině, kdy jsme začali dávat góly a dostali tak soupeře pod tlak, díky kterému jsme dokázali zvítězit. Děkujeme soupeři, rozhodčím i divákům. “
60:00
Vyjádření trenéra hostů, pana Ladislava Štancla: Bohužel deka, která na nás leží, je čím dál větší. Odehráli jsme dvě velmi dobré třetiny, ale pak jsme vše pohřbili ve třetí, když jsme byli totálně ustrašení. Máme dva dny na to, abychom doma předvedli lepší výkon po celých 60 minut.
60:00
59:56
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Jakub Jirsa (9:3).
59:56
Čtyři sekundy před koncem ještě domácí přidávají pojistku.
59:35
Teď už snad domácí tři body získají, do konce zbývá něco málo pod půl minuty.
57:45
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Daniel Kněžour, asistoval Milan Tichý (8:3).
57:45
Po krátce narážečce u vlastní brány vyhodil Kněžour přes celé hřiště balonek a trefil odkrytou klec hostí.
54:48
Kněžour z dobré pozice ještě prodloužil na Dzieržu, který z hrany velkého brankoviště našel skulinku v Halešově postavení.
54:42
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Marek Dzierža, asistoval Daniel Kněžour (7:3).
54:38
Oubrecht tečoval nebezpečnou střelu mimo hřiště.
52:37
Milan Tichý neodejde z České Lípy s prázdnou, připisuje si šestou branku domácího družstva! Asistoval mu Petr Novotný.
52:36
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Milan Tichý, asistoval Petr Novotný (6:3).
51:30
Další úspěšný střelecký pokus domácích! Po asistenci Daniela Kněžoura střílí pátou branku Lípy Dominik Jansa.
51:29
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Dominik Jansa, asistoval Daniel Kněžour (5:3).
47:35
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Štěpán Slaný, asistoval Milan Tichý (4:3).
47:35
Domácí si drží stoprocentní přesilovkovou v dnešním utkání! Prosadili se stejná dvojice jako při třetím gólu a Severočeši odskakují na rozdíl jedné branky.
46:49
Vyloučen hráč Radek Formánek družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za sekání.
45:49
Česká Lípa si zahraje přesilovou hru a odvolává brankáře.
44:28
Ani Jansa si v dobré příležitosti nepřipsal další zásah.
43:57
Volný úder pro hosty zhruba na polovině hřiště.
42:45
Ani nyní netrefil Kněžour zařízení.
42:18
Sérii zákroků na druhé straně předvedl Ivan Ponomarev.
41:31
Kněžour překonal brankáře Haleše, trefil ale pouze vnější tyčku.
40:49
Na střídačce domácích se ocitl jeden z útočníků Východočeských, napodruhé už ale barvu trefil a zamířil správně.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 7 - 7.
40:00
39:05
39:05
Domácí proměňují přesilovou hru! Milan Tichý předložil přihrávku pro Štěpána Slaného, ten měl před sebou volnou cestu a trefil přesně.
38:27
Vyloučen hráč David Žáček družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
38:10
Spěchat do obrany teď musí Kadlec se Slaným.
36:05
Domácí budou muset opět dotahovat ztrátu, prosadil se Jan Savický.
36:02
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Jan Savický, asistoval David Žáček (2:3).
34:44
Další pěkný zákrok Ponomareva.
34:20
Míček na hokejce Dzierži.
32:13
V menší rozepři Lukáš Mlejnek s útočníkem hostí, vše ale uklidněno.
30:13
Na zemi skončil Kadlec, už je ale na nohou a zpět na střídačce.
29:42
Další zákrok do statistik domácího gólmana.
28:48
Host se dostali až za bránu Ponomareva.
26:20
Slaný přihrával do souhry Eklovi s Krajcigrem, akce zastavená faulem.
24:38
O chvíli později v samostatném úniku také Novotný.
24:00
Jansa ve vyložené šanci, Haleš ho parádně vychytal!
23:10
V kombinaci Ekl se Slaným.
20:25
Krátce po začátku druhé třetiny máme vyrovnáno! Prosadil se Jaromír Ekl.
20:23
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Radek Krajcigr (2:2).
18:14
Pardubice nyní drží balonek na vlastní polovině.
15:37
Kadlec mohl dobře vyvézt balonek, nakonec pak zvolil přihrávku na jistotu Slanému.
15:08
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Přemek Pakosta, asistoval Adam Šmíd (1:2).
13:45
Štěrba kombinuje s Tichým před vlastní brankou.
11:37
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Daniel Kněžour bez asistence (1:1).
11:35
Dobře nyní ostřelují Halešovu klec domácí, akce nakonec končí vyrovnávací brankou Daniela Kněžoura!
09:08
Ve skvělé příležitosti Krajcigr, tečovaný balonek končí ale nad brankou.
07:13
Pardubičtí obránci ukllidňují hru na vlastní polovině.
05:14
Jirsa zblokoval střelu Savického.
04:07
Pěkná střela Vlčka, bohužel mimo.
02:26
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Ivo Teichman, asistoval Jan Savický (0:1).
02:26
Necelé dvě a půl minuty po začátku utkání vidíme první branku. Jan Savický položil Ponomareva a poté sehrál balonek zpět, kde stál Ivo Teichman, který trefil prázdnou bránu přesně.
02:03
Dobrý pokus měl na čepeli Prix.
01:17
Tichý pálí mimo bránu.
00:45
Za bránou hostí faulovaný Krajcigr, Česká Lípa rozehraje volný úder.
00:01
Úvodní balonek získává domácí družstvo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokoli Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Lukáš Prix, Radek Formánek, Adam Šmíd, Přemek Pakosta, Patrik Petr
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Štěpán Slaný, Tomáš Kadlec, Jakub Jirsa, Jaromír Ekl, Radek Krajcigr