2:7
3:4
- : -

FBC 4CLEAN Česká Lípa - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 6:14
4. Ondřej Vošta, 34. Radek Krajcigr, 39. Jaromír Ekl, 41. Tomáš Kadlec, 41. Radek Krajcigr, 58. Petr Novotný - 3. Martin Koutný, 7. Daniel Maxa, 9. Martin Koutný, 23. Marek Vávra, 26. Marek Vávra, 28. Tom Ondrušek, 32. Ondřej Mikeš, 33. Martin Řezáč, 33. Mikuláš Krbec, 39. Martin Koutný, 43. Tom Ondrušek, 47. Daniel Maxa, 49. Petr Majer, 60. Tom Ondrušek; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 4:2; využití: 0:3; diváků: 346; zásahy brankářů: Lukáš Chyna 13, Jan Dvořák 8 - Michal Rebro 8, Vojtěch Šimůnek 4; po třetinách: 1:3, 2:7, 3:4;
60:00
Střely po 3. třetině: 7-11.
60:00
Komentář trenérky České Lípy, Lenky Bartošové: Dnešní zápas se nám opravdu nepovedl, Chodov na nás vlítl ve velkém stylu, takže zaslouženě vyhrál, ale nejvic nás mrzí zranění našeho hráče, které jak doufáme, nebude tak vážné, jak vypadá.
60:00
Komentář trenéra Chodova Davida Podhráského: "Jsem rád, že jsme do zápasu vstoupili s velkou chutí a vydržela nám až do konce. S takovým výsledkem v zádech se nám teď bude lépe makat. Mrzí mě, že v některých momentech chyběl na hřišti vzájemný respekt a z fanoušků domácích je mi trochu smutno.
60:00
59:50
Vyloučen hráč Ondřej Plíhal družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
59:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Daniel Maxa (6:14).
59:05
Vyloučen hráč Marek Dzierža družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
58:00
Lípa se pokouší vytvořit nátlak.
57:45
Spilka o necelý metr ohrozil branku soupeře.
57:03
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Petr Novotný z trestného střílení (6:13).
57:03
Trestné střílení pro Lípu vybojoval Novotný.
55:02
Ekl vynáší míček na půlku a nahrává Jirsovi, který uklouzl.
54:09
Slaný nahazuje vpřed, kde míček zpracovává Dzierza, který je blokován chodovskou obranou.
53:39
Krajcigr nahrává Kadlecovi, který těsně míjí branku.
50:24
Krajcigr vystřelil na soupeřovu branku, Slaný však nedorazil.
48:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Marek Vávra (5:13).
48:28
Kadlec ohrozil soupeřovu bránu, trefil však jen břevno.
47:53
Lípa se snaží hrát agresině, Chodov odolává.
47:07
Eklovi se povedlo vyvést míček na soupeřovu půlku, byl však zablokován chodovskou obranou.
46:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Marek Vávra (5:12).
46:00
Lípa se snaží vybojovat bvalónek.
45:39
Chodov se snaží vytvořit gólovou situaci.
44:39
Vyloučen hráč Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:01
Po Slaného faulu jsi zahraje Chodov přesilovku.
42:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Tomáš Sýkora (5:11).
40:48
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Daniel Štěrba (5:10).
40:14
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Tomáš Kadlec, asistoval Štěpán Slaný (4:10).
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Šimůnek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
40:00
40:00
Dnešní záspas sleduje 346 skvělých diváků. Děkujeme.
40:00
Střely po druhé třetině: 9-15.
40:00
38:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Koutný, asistoval Tom Ondrušek (3:10).
38:16
Jakub Karel nyní přečetl Sýkoru a získal pro Lípu drahocenný čas.
38:03
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Štěpán Slaný (3:9).
37:29
Chodov drží míček a vyčkává na chybu Lípy.
37:14
Vyloučen hráč Lukáš Mlejnek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
35:02
Lípa se pokouší vybudovat gólovku, ale obrana Chodova odolává.
33:57
33:57
Po střele Štěrby na branku nalezl šanci dorážky Krajcigr.
33:29
Štěrba vynesl míček až za soupeřovu branku, ale nenalezl střelce.
32:32
Domácí se postupně oklepávají ze 2 postupně jdoucích gólů a vrací se zpět do prvotního tempa.
32:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Mikuláš Krbec, asistoval Martin Koutný (1:9).
32:06
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Tomáš Sýkora (1:8).
31:57
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Dvořák družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa
31:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Mikuláš Krbec (1:7).
30:53
Krajcigr se dostal do koncové šance, bohužel minul.
30:01
Vyloučen hráč Tomáš Sýkora družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
29:23
Maxa o centimetry minul branku domácích.
28:47
Chodov se snaží unavit obranu Lípy.
28:01
Vyloučen hráč Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
27:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Mikuláš Krbec (1:6).
27:11
Krbec nalezl v obraně Lípy díru, které využil Ondrušek.
25:58
Dzierza vynesl míček až k soupeřově brance, nikdo mu však nepomohl.
25:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Daniel Maxa (1:5).
25:08
Po chybě Štěrby se prosadil Marek Vávra.
24:32
Lípa se snaží zklidnit hru, Chodov však nepolevuje.
23:18
Krbec ohrozil českolipskou branku, Chyna však vychytal.
22:34
Koutný se pokusil vystřelit na Chynu, Slaný však blokoval.
19:18
Krbec se pokusil vystřelit na branku, Chyna však blokoval.
18:50
Slaný nyní předvedl skvělou kombinaci, však bez gólu.
17:50
Lípa se snaží zdržet hru.
16:44
Chodov drží míček za brankou lípy, bohužel však nenalezl šanci na gól.
15:35
Po nádherné kombinaci Lípy se bohužel Krajcigrovi nepovedlo vsítit gól.
13:55
Po rozehrávce Lípy se Slaný pokusil vystřelit na branku, ohrozil však jen diváky na tribuně.
12:51
Chodov nyní přebírá míček a snaží se vykombinovat šanci.
12:15
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil Tom Ondrušek.
12:14
Po faulu Slaného bylo nařízeno trestné střílení.
11:41
Lípa drží míček na své polovině.
10:02
Slaný se pokusil nahodit míč před soupeřovu branku, Sýkora však nahrávku zablokoval.
09:45
V průběhu první třetiny je v držení míče zatím lépe Česká Lípa.
08:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Koutný, asistoval Mikuláš Krbec (1:3).
07:55
Majer se pokusil vystřelit na branku, zabránil mu v tom Jakub Jirsa.
07:03
Lípa vyčkává na chybu soupeře, Chodov ale úspěšně odolává.
06:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Petr Majer (1:2).
06:10
Po rozehrávce v rohu domácích, se podařilo vsítit 2. gól hostí hráči Danielovi Maxovi po asistenci Ondřeje Mikeše.
05:15
Chyna předvedl pěkný zákrok po chybě Štěpána Slaného.
04:14
Lípa se snaží vykombinovat akci, obrana Chodova zatím úspěšně odolává.
03:11
Vlastní branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Vošta (1:1).
03:11
Po pěkné akci Elka s Novotným se Ondřejovi Voštovi podařilo umístit balónek do své branky.
02:59
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Dan Kašovský, Martin Koutný, Tom Ondrušek, Mikuláš Krbec
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Lukáš Chyna; hráči v poli: Štěpán Slaný, Tomáš Kadlec, Jakub Jirsa, Jaromír Ekl, Petr Novotný
00:00
Hezký večer Vám přejeme z českolipské sportovní haly, kde se zachvíli uskuteční 20. kolo Superligy mezi Českou Lípou a Chodovem.