1:5
3:2
- : -

FBC 4CLEAN Česká Lípa - FbŠ Bohemians 4:9
28. Radek Krajcigr, 48. Oldřich Jireček, 55. Viktor Kopecký, 60. Jakub Jirsa - 2. Adam Růžek, 13. Daniel Cabejšek, 22. Matyáš Krebner, 29. Michal Vojtíšek, 31. Marek Ďopan, 35. Mikuláš Forman, 38. Jakub Šárka, 55. Filip Forman, 59. Matyáš Krebner; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 355; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 7, Lukáš Chyna -1, Ivan Ponomarev -3, Lukáš Chyna 10 - Tomáš Hyršl 31; po třetinách: 0:2, 1:5, 3:2;
60:00
Střely po třetí třetině: 16 - 15.
60:00
Vyjádření trenérky domácích, paní Lenky Bartošové: „V první třetině se nám střelecky vůbec nedařilo a dostali jsme rychlý gól po začátku zápasu. Pak jsme se zvedli a dokázali docela dlouho držet krok. Bohemka ale dokázala z minima vytěžit maximum a a my jsme jim nestačili. Díky divákům, soupeřům i rozhodčím.“
60:00
Komentář asistenta trenéra hostí, pana Martina Formana (1/2): V první řadě děkujeme českolipským za supr atmosféru, takto kdyby to vypadlo všude, bylo by také o něčem jiném. Zápas bych nerad moc hodnotil, protože tam bylo takových chyb a ztrát na obou stranách, že kdyby to skončilo 10-16 nemohl by asi nikdo nic říct - pro trenéry utržená šílenost. Ale tak aspoň byly emoce lehce.
60:00
Komentář asistenta trenéra hostí, pana Martina Formana (2/2): Tvrdá hra na parketách, což je pro zdejší klání typické. Vyzdvihl bych dnes našeho Coryho (Tomáš Hyršl), protože to byl za mě obdivuhodný výkon! Jedeme dál, 4. místo je stále ve hře. Děkujeme všem divákům a hodně zdaru Lípě do velkého závěru!
60:00
59:30
Ani v posledních vteřinách nekončí nápor obou týmů.
59:20
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jakub Jirsa, asistoval Jaromír Ekl (4:9).
58:42
Slaný se potkal s Eklem asi na jednom metru čtverečním, ale žádná šance nevznikla.
58:27
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Patrik Šebek (3:9).
56:29
Slaný hledal Novotného, ale svou přihrávku posunul až moc do rohu.
54:48
Vlastní branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Viktor Kopecký (3:8).
54:48
Krajcigr stál opět připraven na pravé tyči Hyršlovy brány, nastřelil ale vracejícího se Kopeckého, který si balon sráží do vlastní branky.
54:07
Hosté využívají přesilovku a zvyšují už na rozdíl šesti branek.
54:02
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Filip Forman, asistoval Jakub Šárka (2:8).
53:19
Vyloučen hráč Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za vysoká hokejka.
50:42
Dobře teď zareagoval jeden z českolipských hráčů, když dokázal zlikvidovat dvě nebezpečné šance hostí.
47:53
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Oldřich Jireček, asistoval Radek Krajcigr (2:7).
47:53
První gól v domácím prostředí zaznamenal Oldřich Jireček a snižuje na 2:7.
47:12
V rychlém sledu dva volné údery pro domácí za bránou Bohemians.
46:28
Slaný zkoušel vyvézt balonek pryč od vlastní střídačky, ale byl zastaven.
44:11
V tutovce minul Krajcigr odkrytou část brány Hyršla!
38:06
Vyloučen hráč Jan Spilka družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
37:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka bez asistence (1:7).
35:14
Krajcigr v šanci vyjížděl zpoza branky hostí, ale nedokázal přesně zakončit.
34:07
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Mikuláš Forman, asistoval Filip Forman (1:6).
34:07
Spolupráce Mikuláše a Filipa Formanů končí šestým gólem hostí.
32:55
Střídání brankáře. Nový brankář Ivan Ponomarev družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa
32:54
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil Daniel Cabejšek.
32:54
31:58
Šárka v objetí s Mlejnkem v rohu hřiště.
30:30
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Marek Ďopan, asistoval Viktor Kopecký (1:5).
29:25
Krajcigr vložil do střely potřebnou razanci, ale pohyb balonku byl zpomalen blokem před ním stojícího obránce.
28:06
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Matyáš Krebner (1:4).
28:06
Po dvaatřiceti sekundách navyšují hosté své vedení, stav je teď už 1:4.
27:34
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Jan Hřebřina (1:3).
24:48
Skvěle teď Tomáš Novák, který se dokázal dostat od své branky až před Hyršla.
24:12
Vpřed se hnal Krajcigr, nedokázal se ale dostat do dobré pozice.
22:33
Kombinace Bohemians se přesouvá zpoza branky na půlicí čáru.
21:58
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Jakub Buršík (0:3).
20:08
Půlminuta zbývá do konce početní výhody hostí, zatím si drží herní převahu.
20:00
20:00
Střely po první třetině: 11 - 8.
20:00
19:03
Do konce první části zbývá necelá minuta.
18:38
Vyloučen hráč Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
17:46
Na dvě minutky si k nám přijde odpočinout Slaný, zatím probíhá odložené vyloučení.
16:20
Po střele Nováka zvoní tyč!
16:03
Vyloučen hráč Jakub Buršík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:02
Ekl vysunul hráče Bohemians svou přihrávkou na tribunu.
12:48
Mlejnek zblokoval pokus Vojtíška od poloviny hřiště.
12:19
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Viktor Kopecký (0:2).
11:28
Skvělý únik od vlastní brány až ke střídačce hostí předvedl Tomáš Novák domácí pak po faulu rozehrávají volný úder.
10:52
Mlejnek nastřelil Spilku čekajícího na dorážku před brankou hostí.
07:37
Hřebřina zkoušel střelou z poloviny překvapit Hyršla, ten zasáhl i proti následné dorážce Spilky,
06:27
Šebek s Krebnerem rozjeli pohlednou akci, která ale nekončí gólem.
05:03
A o chvíli později se předvedl krásnou střelou.
04:25
Ekl poslal Šebka ostře na mantinel a hosté mají k dispozici volný úder.
03:10
Tomáš Novák zkusil vystřelit, Hyršl se přesunul včas.
02:55
Vyloučen hráč Filip Forman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hra na zemi.
02:18
Jeden z útočníků Bohemians poslal balonek vysoko nad klec Ponomareva.
01:57
Skákavý balonek uklidil Mlejnek dlouhým nákopem dopředu.
01:30
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adam Růžek, asistoval Daniel Cabejšek (0:1).
00:48
Po necelé minutě hry se rozehrává další buly, míček nepřežil zásah v souboji.
00:01
Úvodní buly utkání pro tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Tomáš Hyršl; hráči v poli: Vojtěch Zezulka, Michal Vojtíšek, Matyáš Krebner, Jakub Buršík, Patrik Šebek
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Štěpán Slaný, Tomáš Kadlec, Jakub Jirsa, Jaromír Ekl, Petr Novotný
00:00
Krásný podvečer z českolipské sportovní haly, po sérii venkovních zápasů se opět Česká Lípa představí na domácí půdě. Dnes proti silnému pražskému soupeři, který chce jistě získat pro následující play-off co nejlepší pozici.