2:2
1:1
- : -

FBC Tornáda Lutín - FBC Mohelnice 3:5
14. Lada Logrová, 14. Michal Portyš, 27. David Střída - 6. Marek Opluštil, 10. Daniel Kapl, 15. David Horák, 19. Tomáš Mekyska, 32. Ondřej Papuk; rozhodčí: Ondřej Janečka - Filip Chytil; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Ondřej Zedník ? - Matěj Vašíček ?; po třetinách: 0:2, 2:2, 1:1;
36:00
35:59
A je tu konec tohoto zajímavého zápasu, který skončil 5:3 ve prospěch Mohelnice
34:22
I přes velké šance na obou stránách je stav stále 3:5. Hosté však už kombinují opatrně a nechtějí dát soupeři šanci k gólu.
31:28
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Ondřej Papuk bez asistence (3:5).
31:28
Další gól Mohelnice. Možná rozhodující gól dnešního zápasu vstřelil hráč číslo 30 Ondřej Papuk. Domácí se však nevzdávají a stále snaží se o změnu skóre v jejich prospěch. Uvidíme co nabídne zbytek tohoto zajímavého zápasu.
29:35
Další šance Lutina! Hráč číslo 12 se dostal do samostatného úniku a proti sobě měl pouze brankáře. Střela však letěla mimo.
28:02
Timeout FBC Mohelnice
27:00
Lutínští po vstřeleném gólu zase mohli stav dorovnat, ale brankář hostí zasáhl skvělým zákrokem a žádnou změnu skoré nedopustil.
26:05
Branku družstva FBC Tornáda Lutín vstřelil David Střída bez asistence (3:4).
25:45
Utkání sleduje úžasných 17 diváků!!
24:00
24:00
23:59
Už i 2. třetina je minulostí. V ní jsme mohli vidět hned 4 góly. Prvně vstřelil 2 rychlé góly Lutín a bylo srovnáno. Mohelničtí se ale nenechali zastrašit a své dvougólové vedení si vzali zpět. Stav po druhé třetině je tak 4:2 pro Mohelnici
22:20
Vyloučen hráč Tomáš Mekyska družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost.
18:13
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Tomáš Mekyska, asistoval Ondřej Papuk (2:4).
14:36
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil David Horák, asistoval Ondřej Papuk (2:3).
13:38
Branku družstva FBC Tornáda Lutín vstřelil Michal Portyš, asistoval Roman Hapalák (2:2).
13:04
Branku družstva FBC Tornáda Lutín vstřelil Lada Logrová bez asistence (1:2).
12:00
12:00
11:59
Tak a první třetina je u konce. Hostům se podařilo vstřelit ještě jeden gól zásluhou hráče číslo 20 Daniela Kapla, který se u pravého mantinelu uvolnil od bránícího hráče , otočil se a backhendem umístil míč přímo do růžku brány.
10:06
Vyloučen hráč Martin Košťál družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost.
10:06
Vyloučen hráč Michal Portyš družstva FBC Tornáda Lutín na 2 minuty za hrubost.
09:02
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Daniel Kapl, asistoval Petr Bílek (0:2).
05:34
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Marek Opluštil, asistoval Miroslav Tesař (0:1).
05:34
Tak a je tu první gól, který zcela zaslouženě vsitili do branky domácích hráči Mohelnice. Mohelnice zatím většinu času drží míč na hokejkách, tlačí soupeře a má více ze hry.