4:1
5:0
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FbK Orlicko-Třebovsko 9:1
18. Eduard Štěrbák, 23. Josef Bílek, 24. Ondřej Kos, 26. Patrik Synek, 31. Martin Malý, 33. Michael Žitný, 38. Mathias Schwesig, 44. Josef Bílek, 45. Mathias Schwesig - 17. Matěj Kubasa; rozhodčí: Jiří Klusák - Pavel Stejskal; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Daniel Hampl 9 - Matyáš Kopecký 18; po třetinách: 0:0, 4:1, 5:0;
45:00
44:59
Komentář trenéra domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: Děkujeme soupeři za utkání.
44:28
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Mathias Schwesig, asistoval Martin Malý (9:1).
43:29
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Josef Bílek, asistoval Eduard Štěrbák (8:1).
37:30
32:51
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michael Žitný, asistoval Ondřej Valeš (6:1).
30:25
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Malý, asistoval Matyáš Ruber (5:1).
30:00
30:00
29:59
Střely : Orlicko: 5 , Gullivers: 10.
29:45
Vyloučen hráč Tomáš Martinásek družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za vražení zády.
25:36
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Patrik Synek bez asistence (4:1).
23:58
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Kos, asistoval Štěpán Kouřil (3:1).
22:37
17:04
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Eduard Štěrbák, asistoval Michael Žitný (1:1).
16:20
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Matěj Kubasa, asistoval Matyáš Kopecký (0:1).
15:00
15:00
14:59
Střely: Orlicko : 2 ,Gullivers: 5
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Klusák a Pavel Stejskal.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Matyáš Kopecký; hráči v poli: Matyáš Holub, Jiří Vaňous, Aleš Rozlívka, Ondřej Hamerník, Matěj Kubasa
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Hampl; hráči v poli: Alex Dokládal, Martin Malý, Patrik Synek, Martin Kadlec, Mathias Schwesig