0:2
2:1
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - TJ Znojmo LAUFEN CZ 3:7
6. Ondřej Hamerník, 38. Matyáš Holub, 44. Lukáš Říha - 6. Jan Gerža, 6. Vilém Bednařík, 9. Štěpán Blažek, 12. Tadeáš Hoch, 21. Václav Bajko, 24. Václav Bajko, 38. Štěpán Blažek; rozhodčí: Jiří Klusák - Pavel Stejskal; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Matyáš Kopecký 23 - Jan Dočekal 6; po třetinách: 1:4, 0:2, 2:1;
45:00
44:53
Vyloučen hráč Ondřej Hamerník družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za vysoká hokejka.
43:37
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Lukáš Říha bez asistence (3:7).
37:40
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Štěpán Blažek bez asistence (2:7).
37:11
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Matyáš Holub, asistoval Ondřej Hamerník (2:6).
23:35
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Václav Bajko, asistoval Milan Palášek (1:6).
20:54
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Václav Bajko, asistoval Vilém Bednařík (1:5).
15:00
15:00
14:59
Střely. Znojmo: 13, Orlicko: 2
11:16
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tadeáš Hoch bez asistence (1:4).
08:01
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Štěpán Blažek, asistoval Milan Palášek (1:3).
05:46
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Ondřej Hamerník bez asistence (1:2).
05:32
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Vilém Bednařík, asistoval Václav Bajko (0:2).
05:13
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Gerža, asistoval Tadeáš Hoch (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Klusák a Pavel Stejskal.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jan Dočekal; hráči v poli: Lukáš Černý, Martin Smejkal, Štěpán Blažek, Václav Bajko, Jakub Čech
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Matyáš Kopecký; hráči v poli: Matyáš Holub, Jiří Vaňous, Aleš Rozlívka, Ondřej Hamerník, Matěj Kubasa