0:3
- : -
FBC Lomnice

FBC Šluknovsko Česká Lípa - FBC Lomnice 3:8
2. Lukáš Doležal, 26. Tomáš Rýsler, 27. Tomáš Rýsler - 1. Dominik Sekera, 5. Jakub Pěnička, 19. Jan Jaroš, 20. Radek Pěnička, 24. Jakub Pěnička, 38. Jakub Pěnička, 42. Jan Jaroš, 44. Martin Cerman; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Pavel Draský 13 - Jan Diviš 25; po třetinách: 1:2, 2:3, 0:3;
45:00
44:07
Vyloučen hráč Jakub Pěnička družstva FBC Lomnice na 2 minuty za vražení zády.
43:59
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil Martin Cerman, asistoval Jakub Pěnička (3:8).
41:20
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil Jan Jaroš, asistoval Dominik Sekera (3:7).
37:59
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil Jakub Pěnička bez asistence (3:6).
37:06
Vyloučen hráč Ondřej Šádek družstva FBC Lomnice na 2 minuty za bránění ve hře.
34:31
Vyloučen hráč David Štolz družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:01
Vyloučen hráč David Štolz družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování.
30:00
30:00
26:29
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Tomáš Rýsler, asistoval Petr Vondráček (3:5).
25:36
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Tomáš Rýsler z trestného střílení (2:5).
23:55
Vyloučen hráč Aleš Zemánek družstva FBC Lomnice na 2 minuty za hrubost.
23:26
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil Jakub Pěnička, asistoval Michal Opočenský (1:5).
21:52
Vyloučen hráč Jan Štefáček družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
19:38
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil Radek Pěnička, asistoval Jakub Pěnička (1:4).
18:52
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil Jan Jaroš, asistoval Lukáš Fotr (1:3).
15:00
15:00
08:36
Vyloučen hráč Jakub Tomáš Varga družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
04:57
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil Jakub Pěnička, asistoval Martin Cerman (1:2).
01:12
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Lukáš Doležal, asistoval Jan Pondělíček (1:1).
00:47
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil Dominik Sekera, asistoval Jakub Pěnička (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Michal Reczai.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Lomnice:
00:00
Line-up domácích FBC Šluknovsko Česká Lípa : brankář: Pavel Draský; hráči v poli: Petr Vondráček, Jan Štefáček, Jan Gavlík, Jiří Baborák, Martin Voženílek