2:3
2:3
- : -

IBK Bisons Přerov - Orel Jednota Troubelice 5:6
7. Vítězslav Petřík, 19. Michal Baran, 22. Vítězslav Petřík, 30. Vítězslav Petřík, 39. David Pečinka - 17. Patrik Kasal, 20. Patrik Kasal, 25. Dušan Krejčí, 28. Jiří Seyfried, 33. Dušan Krejčí, 39. Marek Rotrekl; rozhodčí: Václav Killar - Jaromír Kubáč; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Charlie Greenberg ? - Martin Spáčil ?; po třetinách: 1:0, 2:3, 2:3;
39:00
38:51
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Marek Rotrekl, asistoval Dušan Krejčí (5:6).
38:51
Vyloučen hráč Marek Havlíček družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za bránění ve hře.
38:00
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil David Pečinka, asistoval Ondřej Šmotek (5:5).
35:58
Vyloučen hráč Jakub Grigárek družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za sekání.
32:30
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Dušan Krejčí, asistoval Petr Dorušák (4:5).
29:53
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Vítězslav Petřík, asistoval Marek Havlíček (4:4).
27:22
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Jiří Seyfried, asistoval Ondřej Kukula (3:4).
26:00
26:00
24:27
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Dušan Krejčí, asistoval Patrik Kasal (3:3).
21:18
19:38
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Patrik Kasal, asistoval Milan Vojáček (2:2).
18:18
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Michal Baran, asistoval Jakub Grigárek (2:1).
16:12
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Patrik Kasal, asistoval Dušan Krejčí (1:1).
13:00
13:00
06:16
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Vítězslav Petřík, asistoval Ondřej Šmotek (1:0).
05:04
Vyloučen hráč Martin Král družstva Orel Jednota Troubelice na 2 minuty za sekání.