0:2
3:2
- : -

TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B - FBC Trutnov (DTJ) 6:5
9. Petr Kotlář, 13. Petr Kotlář, 15. Petr Kotlář, 31. Lukáš Kvaček, 36. Lukáš Kvaček, 45. Lukáš Kvaček - 4. Ondřej Šanda, 25. Martin Mečíř, 30. Martin Mečíř, 32. David Mařáček, 37. Matěj Strnad; rozhodčí: Lukáš Laštovička - Lenka Jansová; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karel Hašek ? - Vojtěch Valášek ?; po třetinách: 3:1, 0:2, 3:2;
45:00
44:55
Vyloučen hráč Jan Macháček družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za nesportovní chování.
44:38
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Lukáš Kvaček, asistoval Petr Jiřička (6:5).
44:38
Sporný moment u branky Jaroměře končí nakonec golem na druhé straně, nevím nevím, ale tohle se mi nezdá.
44:25
Vyloučen hráč Petr Šťastný družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za hrubost.
44:25
Vyloučen hráč Miloš Sehnoutka družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za hrubost.
44:25
Mečíř na mantinelu u střídačky Trutnova a už se to mele. Kluci pojďme to uklidnit!
43:43
Na zápas se přišla podívat i hradecká delegace v zastoupení Petra Bartoše a Matěje Mikšovského, kteří dříve také plácali za Trutnov. Tímto posílám pozdrav
43:20
Timeout FBC Trutnov (DTJ)
41:14
Tento zápas rozhodne zřejmě jeden gol, tak uvidíme kdo ho vstřelí
36:00
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Matěj Strnad, asistoval Ondřej Šanda (5:5).
36:00
Nabodovanej Ondra Šanda asi cítí provinění z páteční noci a tak se to snaží odčinit na hřišti. Skvělou přihrávkou našel Koumese a ten se ze středu nemýlil
35:01
34:28
Maty Rolenec teď přesprintoval celé hřiště a ještě dokázal vytvořit příležitost, bohužel bez újmu
31:00
Vlastní branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil David Mařáček (4:4).
29:03
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Martin Mečíř, asistoval Matěj Strnad (3:3).
29:03
Tak já už fakt nevím, co ten kluk vymyslí vždy za gól. Do plachtícího míčku dal takovou razanci, že málem protrhl síť. Krásný gól a máme srovnáno. Díky
24:43
24:43
Mečoun si teď udělal z obrany dobrej den. Vykoupal tři hráče a chladnokrevně zakončil. Ještě aby zaskóroval někde jinde, měla snad jeho golová oslava něco naznačovat?
24:25
Hra teď není nijak zajímavá
20:46
Trutnov na chvíli zavřel Jaroměř, avšak nic z toho nebylo
16:21
Vyloučen hráč Jiří Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za hrubost.
15:34
Lamač dívčích srdcí Šanda měl stoprocentní příležitost. Bohužel pro něj netrefil
15:00
15:00
14:16
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Petr Kotlář, asistoval Jan Jirka (3:1).
14:16
Hattrick v podání Kotláře. Střelou ze středu hřiště rozvlnil síť
13:47
Jaroměř nyní kontroluje hru
12:39
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Petr Kotlář, asistoval Jiří Hofman (2:1).
12:39
Tento gol byl ze sbírky "pocem kam deš". Hofman prokličkoval celou obranu a Kotlář pak jen uklízel do prázdné. 2:1
10:19
Lajna "mlaďáků" nám předvedla krásnou kombinaci na jejímž konci stál Maty Koumes Strnad. Bohužel pro trutnovské trefil pouze blok.
08:15
08:15
První větší šance Jaroměře končí golem. Závaru před kasou využil Kotlář
06:30
Martin Mečíř nám v oslabení ukázal, jak má šikovné ručičky, když v rohu vymotal dva hráče Jaroměře
05:21
Vyloučen hráč Petr Hepnar družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za bránění ve hře.
05:21
Kapitán trutnovských Petr Hepnar tvrdě narazil na mantinel Mlaskota, který přes něj přepadl.
03:43
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Ondřej Šanda bez asistence (0:1).
03:43
A je to tady! Ondřej Bejček Šanda nabitý testosteronem dává gol. V samostatném úniku nedal golmanovi šanci
00:01
Úvodní buly pro Jaroměř
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Laštovička a Lenka Jansová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Trutnov (DTJ):
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B:
00:00
Dobré dopoledne, vítáme Vás na prvním zápase FBC Trutnov v tomto roce. Jeho soupeřem dnes bude tým TJ Sokol Jaroměř. Přeji příjemnou zábavu.