4:2
4:5
- : -

1. AC Uherský Brod - FBC SLOVÁCKO 8:9
16. Zdeněk Krajčovič, 20. Ondřej Maršálek, 22. Zdeněk Kostelník, 29. Zdeněk Kostelník, 31. Ondřej Maršálek, 31. Ladislav Mlynář, 39. Zdeněk Krajčovič, 39. Josef Vintr - 7. Matěj Matyáš, 8. Adam Maršálek, 23. Sebastián Bobáčik, 24. Jan Rolenc, 31. Adam Maršálek, 33. Šimon Gogola, 35. Jan Rolenc, 36. Jan Rolenc, 43. Adam Maršálek; rozhodčí: Lukáš Ondroušek - Jiří Štěpánek; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Marek Sedláček ? - David Číž ?; po třetinách: 0:2, 4:2, 4:5;
45:00
42:04
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Adam Maršálek, asistoval Ondřej Vaněk (8:9).
38:27
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Josef Vintr, asistoval Zdeněk Krajčovič (8:8).
38:18
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Zdeněk Krajčovič, asistoval Ondřej Hudeček (7:8).
35:27
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Jan Rolenc bez asistence (6:8).
34:56
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Jan Rolenc, asistoval Sebastián Bobáčik (6:7).
34:42
Vyloučen hráč Ondřej Maršálek družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za hrubost.
32:56
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Šimon Gogola, asistoval Jiří Chromek (6:6).
30:33
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Adam Maršálek, asistoval Tomáš Blaha (6:5).
30:28
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Ladislav Mlynář bez asistence (6:4).
30:16
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Ondřej Maršálek, asistoval Ondřej Hudeček (5:4).
30:00
30:00
28:57
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Zdeněk Kostelník, asistoval Zdeněk Krajčovič (4:4).
23:27
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Jan Rolenc, asistoval Matěj Matyáš (3:4).
22:35
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Sebastián Bobáčik bez asistence (3:3).
21:46
19:59
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Ondřej Maršálek, asistoval Josef Halík (2:2).
18:57
Vyloučen hráč Josef Vintr družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za nesportovní chování.
17:22
Vyloučen hráč Jiří Pelka družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:23
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Zdeněk Krajčovič, asistoval Josef Vintr (1:2).
15:00
15:00
07:49
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Adam Maršálek, asistoval Josef Blaha (0:2).
06:34
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Matěj Matyáš bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ondroušek a Jiří Štěpánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SLOVÁCKO: brankář: David Číž; hráči v poli: Jiří Chromek, Jiří Pelka, Jakub Číž, Sebastián Bobáčik, Matěj Matyáš
00:00
Line-up domácích 1. AC Uherský Brod: brankář: Marek Sedláček; hráči v poli: Josef Vintr, Martin Bařinka, Zdeněk Kostelník, Zdeněk Krajčovič, Ladislav Mlynář