1:0
1:0
- : -

FBC Trutnov (DTJ) - FBC LETOHRAD Orel Orlice 5:0
12. Martin Mečíř, 12. Jiří Václavík, 14. Martin Mečíř, 20. Martin Mečíř, 36. Martin Mečíř; rozhodčí: Jan Vácha - Jan Růžička; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Mikuláš Vít 17 - David Richter 12; po třetinách: 3:0, 1:0, 1:0;
45:00
43:31
Timeout FBC Trutnov (DTJ)
43:31
Vyloučen hráč Jan Šturma družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za bránění ve hře.
35:56
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Martin Mečíř, asistoval Matěj Strnad (5:0).
30:00
30:00
19:23
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Martin Mečíř, asistoval Sebastian Matyas Pacan (4:0).
15:00
15:00
13:55
11:51
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Jiří Václavík, asistoval Tomáš Jakl (2:0).
11:43
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Vácha a Jan Růžička.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice:
00:00
Line-up domácích FBC Trutnov (DTJ): brankář: Mikuláš Vít; hráči v poli: Tomáš Haufer, Matyáš Rolenec, Martin Mečíř, Sebastian Matyas Pacan, Matěj Strnad