2:2
2:0
- : -

FBK Kobra Tatran Hostinné - Sokoli Pardubice B 6:3
15. Matěj Hnízdil, 15. Šimon Shon, 24. Matěj Hnízdil, 30. Denis Horák, 34. Matěj Hnízdil, 38. Denis Horák - 8. Adam Arnošt, 25. Jakub Dynter, 29. Jakub Dynter; rozhodčí: Lenka Jansová - Vojtěch Škvrna; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matyáš Klázar 14 - Martin Stehlík 17; po třetinách: 2:1, 2:2, 2:0;
45:00
40:49
Vyloučen hráč Matěj Hnízdil družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za vražení zády.
37:28
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Denis Horák, asistoval Matyáš Klázar (6:3).
33:12
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Matěj Hnízdil, asistoval Lukáš Turek (5:3).
32:35
Vyloučen hráč Denis Horák družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
30:22
Vyloučen hráč Jakub Dynter družstva Sokoli Pardubice B na 2 minuty za vražení zády.
30:00
30:00
29:23
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Denis Horák, asistoval Šimon Shon (4:3).
28:20
Branku družstva Sokoli Pardubice B vstřelil Jakub Dynter, asistoval Radovan Vokál (3:3).
28:11
Vyloučen hráč Jakub Novotný družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za hra rukou.
24:26
Branku družstva Sokoli Pardubice B vstřelil Jakub Dynter bez asistence (3:2).
23:49
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Matěj Hnízdil, asistoval Trung Le (3:1).
15:00
15:00
14:55
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Šimon Shon, asistoval Jakub Valenta (2:1).
14:37
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Matěj Hnízdil, asistoval Michal Novák (1:1).
07:04
Branku družstva Sokoli Pardubice B vstřelil Adam Arnošt, asistoval Radovan Vokál (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lenka Jansová a Vojtěch Škvrna.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokoli Pardubice B: brankář: Martin Stehlík; hráči v poli: Marek Štrych, David Plachý, Jakub Dynter, Jan Piskač, Filip Oliva
00:00
Line-up domácích FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Matyáš Klázar; hráči v poli: Matěj Máslo, Lukáš Turek, Jakub Valenta, Šimon Shon, Denis Horák