1:3
1:4
- : -

FBC SION DDM Nová Generace -muži - FbC Sokol Předměřice n/L 5:9
7. Jakub Smetana, 8. Jakub Smetana, 10. Jakub Smetana, 25. Jakub Vít, 41. Jakub Smetana - 7. Dominik Trunec, 9. Jan Bednář, 17. Vojtěch Koudela, 26. Petr Hubáček, 27. Vojtěch Koudela, 32. Dominik Trunec, 35. Marek Potůček, 36. Petr Hubáček, 39. Jan Šťásek; rozhodčí: Lenka Jansová - Daniel Jireček; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; diváků: 5; zásahy brankářů: Jakub Poul 20 - Adam Jelínek 25; po třetinách: 3:2, 1:3, 1:4;
45:00
40:48
Vyloučen hráč Filip Ivan družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
40:06
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Jakub Smetana, asistoval Roman Nožička (5:9).
38:21
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Šťásek, asistoval Jan Bláha (4:9).
38:07
Vyloučen hráč Michael Kořínek družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za bránění ve hře.
35:55
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Petr Hubáček, asistoval Jan Bednář (4:8).
34:44
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Marek Potůček, asistoval Vojtěch Koudela (4:7).
31:32
Vyloučen hráč Petr Hubáček družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
31:07
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Dominik Trunec z trestného střílení (4:6).
30:00
30:00
26:34
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Vojtěch Koudela, asistoval Dominik Trunec (4:5).
25:59
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Petr Hubáček, asistoval Vojtěch Fejfar (4:4).
25:33
Vyloučen hráč Jakub Smetana družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za sekání.
24:59
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Jakub Vít, asistoval David Pospíšil (4:3).
16:51
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Vojtěch Koudela, asistoval Marek Potůček (3:3).
15:00
15:00
09:38
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Jakub Smetana, asistoval Ondřej Baloun (3:2).
08:18
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Bednář, asistoval Petr Hubáček (2:2).
07:31
06:37
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Dominik Trunec, asistoval Jan Bláha (1:1).
06:16
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Jakub Smetana bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lenka Jansová a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Sokol Předměřice n/L: brankář: Adam Jelínek; hráči v poli: Jan Bláha, Jan Bednář, Tomáš Smetana, Vojtěch Fejfar, Petr Hubáček