3:0
2:1
- : -

TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B - Florbal Primátor Náchod C 6:2
11. Matěj Freisleben, 18. Miloš Sehnoutka, 19. Viktor Ulip, 26. Viktor Ulip, 40. Viktor Ulip, 45. Lukáš Kvaček - 4. Marek Libřický, 42. František Donaj; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Vladimír Lešák; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Dušan Völgyi 20 - Jan Mareš 10; po třetinách: 1:1, 3:0, 2:1;
45:00
44:40
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Lukáš Kvaček, asistoval Tomáš Marel (6:2).
41:33
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil František Donaj, asistoval Aleš Kaválek (5:2).
40:13
Vyloučen hráč Marek Libřický družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za hrubost.
40:13
Vyloučen hráč Miloš Sehnoutka družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za hrubost.
40:13
Na hřišti to vypadalo jako MMA zápas Vegh vs Vémola, kdy asi po dvou sekundách byl konec.
39:06
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Viktor Ulip z trestného střílení (5:1).
39:06
Petr Dušek zavinil trestné střílení.
30:54
Nádherný souboj předvedl Petr Dušek, jak když Khabib Nurmagomedov přejel Conora McGregora.
30:00
30:00
26:40
Vyloučen hráč Viktor Ulip družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za sekání.
25:44
Taktický faul Petra Duška, kdy zkušeně poslal k zemi borce o tři hlavy většího.
25:05
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Viktor Ulip, asistoval Petr Kotlář (4:1).
22:44
Jan Mareš předvedl neskutečný zákrok! Nový Dominik Hašek?!
21:21
Přišla další legenda a to trenérský účastník MČR starších žáků 2018 František Rázl!
18:37
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Viktor Ulip, asistoval Petr Jiřička (3:1).
18:02
Vlastimil Skalický neskutečně zalepil míček, ale branku netrefil.
17:14
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Miloš Sehnoutka bez asistence (2:1).
15:00
15:00
12:40
Přišla legenda náchodského florbalu Karel Poštolka!
10:52
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Matěj Freisleben, asistoval Viktor Ulip (1:1).
08:45
Jindřich Donaj se dostal do příležitosti, ale netrefil.
07:00
Petr Dušek vyslal neskutečnou střelu, ale brankář chytá.
06:47
Vyloučen hráč Ondřej Kubeš družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za hrubost.
03:20
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil Marek Libřický, asistoval Zdeněk Dítě (0:1).