1:1
1:2
- : -

FBC SION DDM Nová Generace -muži - FBŠ Všestary B 5:4
4. Jakub Smetana, 11. František Voltr, 13. Vojtěch Jedlička, 17. Jakub Vít, 44. Jakub Vít - 6. Jan Freiberg, 17. Rudolf Klouček, 33. Jan Jonáš, 37. Aleš Klemš; rozhodčí: Pavel Houserek - Martin Mareš; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Jan Eršil 23 - Jaromír Žák 17; po třetinách: 3:1, 1:1, 1:2;
45:00
43:19
Timeout FBŠ Všestary B
43:19
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Jakub Vít, asistoval Vojtěch Jedlička (5:4).
36:24
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Aleš Klemš z trestného střílení (4:4).
32:42
Vyloučen hráč Tomáš Krejsa družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za sekání.
32:24
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Jan Jonáš, asistoval Rudolf Klouček (4:3).
30:00
30:00
25:23
Vyloučen hráč Filip Kořínek družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za sekání.
16:42
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Jakub Vít bez asistence (4:2).
16:33
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Rudolf Klouček, asistoval Aleš Klemš (3:2).
15:00
15:00
12:28
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Vojtěch Jedlička, asistoval Jakub Vít (3:1).
10:14
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil František Voltr, asistoval Jakub Vít (2:1).
05:11
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Jan Freiberg, asistoval Miloslav Kaplan (1:1).
03:09
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Jakub Smetana z trestného střílení (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Martin Mareš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary B: brankář: Jaromír Žák; hráči v poli: Jan Freiberg, Jan Jonáš, Tomáš Krejsa, Jan Stránský, Miloslav Kaplan