0:0
2:4
- : -

TJ Slovan Havířov - 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 3:9
10. Martin Kajzar, 36. Lukáš Zelina, 36. Michal Gorčák - 11. Tomáš Pek, 11. Pavel Kubla, 11. Pavel Kubla, 11. Vít Lestyan, 12. Tomáš Pek, 27. Tomáš Pek, 30. Filip Bernatík, 35. Karel Mičulka, 36. Vít Lestyan; rozhodčí: Ondřej Gabzdyl - Jakub Palowski; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ondřej Hlaváček ? - Marek Plhal ?; po třetinách: 1:5, 0:0, 2:4;
36:00
35:56
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Gorčák, asistoval Antonín Král (3:9).
35:30
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Lukáš Zelina, asistoval Daniel Sojka (2:9).
35:12
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan bez asistence (1:9).
34:41
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Karel Mičulka, asistoval Tomáš Pek (1:8).
30:59
Timeout 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
30:59
Vyloučen hráč Ondřej Lipina družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
29:35
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Filip Bernatík, asistoval David Kunčický (1:7).
29:09
Vyloučen hráč Daniel Vávrů družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:32
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Tomáš Pek, asistoval Pavel Kubla (1:6).
24:17
Vyloučen hráč Daniel Vávrů družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
17:48
Vyloučen hráč Michal Gorčák družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
12:00
12:00
11:47
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Tomáš Pek, asistoval Vít Lestyan (1:5).
10:42
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan, asistoval Marek Němec (1:4).
10:22
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Pavel Kubla bez asistence (1:3).
10:15
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Pavel Kubla, asistoval Tomáš Pek (1:2).
10:07
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Tomáš Pek bez asistence (1:1).
09:54
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Martin Kajzar, asistoval Daniel Vávrů (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Gabzdyl a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop: brankář: Marek Plhal; hráči v poli: David Kunčický, Marek Němec, Pavel Kubla, Filip Bernatík, Vít Lestyan