5:4
- : -
FBC Přerov

FBC Přerov - Florbal Exelsior Havířov 15:7
1. Matěj Sedláček, 5. Kryštof Burda, 13. František Šamořil, 13. Tomáš Novák, 13. Kryštof Burda, 15. Matěj Sedláček, 19. Kryštof Burda, 21. František Šamořil, 25. Noel Gavaller, 27. Kryštof Burda, 31. Kryštof Burda, 34. Kryštof Burda, 37. David Zmeškal, 40. Michal Hrabica, 45. Adam Pospíšilík - 19. Samuel Řezáč, 24. Tomáš Prus, 29. Petr Vojkůvka, 32. Petr Vojkůvka, 34. Tomáš Prus, 36. Tomáš Prus, 40. Matěj Mlotek; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Miroslav Kovařík ? - Jakub Starzyk ?; po třetinách: 6:0, 4:3, 5:4;
45:00
44:49
komentář trenéra hostů Michala Ondruše: Tempo v jakém jsme do zápasu nastoupili odpovídalo spíše volnočasovému kroužku a nepatří do takovýchto zápasů.
44:49
Komentář trenéra domácích: Výborná první třetina jak dopředu, tak i dozadu podpořená výkonem brankáře. posléze polevení dozadu, kdy jsme naštěstí těžili s výborné střelecké fazóny. rád bych vyzdvihl výkon Miry Kovaříka, který si jako starší žák odbyl premiéru v 1.lize dorostenců a samozřejmě taky celého týmu. v nejtěžších momentech tým držel při sobě, čemuž odpovídá i samotný výsledek. 3 body jsou doma, děkujeme soupeři za utkání.
44:05
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Adam Pospíšilík bez asistence (15:7).
42:46
Vyloučen hráč Matěj Porvol družstva FBC Přerov na 2 minuty za blokování hokejky.
42:46
Vyloučen hráč Václav Baláž družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nesportovní chování.
39:42
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Mlotek bez asistence (14:7).
39:34
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Michal Hrabica bez asistence (14:6).
36:37
Branku družstva FBC Přerov vstřelil David Zmeškal, asistoval Noel Gavaller (13:6).
35:44
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Samuel Řezáč (12:6).
33:45
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Kryštof Burda, asistoval Dominik Pělucha (12:5).
33:20
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Kristián Rzyman (11:5).
31:57
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Petr Vojkůvka, asistoval Tomáš Prus (11:4).
30:53
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Kryštof Burda, asistoval Michal Hrabica (11:3).
30:00
30:00
28:06
26:55
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Kryštof Burda, asistoval Adam Pospíšilík (10:2).
24:19
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Noel Gavaller, asistoval Radim Hradil (9:2).
23:54
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Radim Pecháček (8:2).
20:17
Branku družstva FBC Přerov vstřelil František Šamořil bez asistence (8:1).
18:55
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Samuel Řezáč, asistoval Tomáš Poruba (7:1).
18:06
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Kryštof Burda, asistoval Maxim Šefčík (7:0).
15:00
15:00
14:11
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Matěj Sedláček, asistoval Noel Gavaller (6:0).
12:59
12:34
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Tomáš Novák bez asistence (4:0).
12:09
Branku družstva FBC Přerov vstřelil František Šamořil bez asistence (3:0).
09:09
Přerov má dobré kombinace ale stále jim chybí zakončení.
06:19
Vyloučen hráč Vojtěch Škůrek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
04:06
00:54
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Matěj Sedláček, asistoval Radim Hradil (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Jakub Starzyk; hráči v poli: Petr Vojkůvka, Matěj Mlotek, Štěpán Graf, Vojtěch Škůrek, Václav Baláž