1:3
0:4
- : -

Florbal Chomutov B - Florbal Teplice 4:9
4. Marek Chlebeček, 6. Jakub Steklý, 13. František Palma, 30. Matyáš Rauscher - 3. Adam Betka, 4. David Šimánek, 18. David Šimánek, 20. Ondřej Stránský, 30. Jan Koštoval, 32. Filip Bureš, 33. Jan Karafiát, 38. Jan Koštoval, 44. Jakub Andrt; rozhodčí: Matěj Novák - Ondřej Hrubý; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jakub Gaier ?, Jakub Gaier 19 - Daniel Fiala 21; po třetinách: 3:2, 1:3, 0:4;
45:00
44:06
Vyloučen hráč Michal Suchý družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání.
43:09
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jakub Andrt, asistoval Adam Betka (4:9).
40:14
Vyloučen hráč Veronika Bímová družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání.
37:01
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Ondřej Brabec (4:8).
32:34
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Karafiát, asistoval Filip Bureš (4:7).
31:34
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Filip Bureš, asistoval Lukáš Konárek (4:6).
30:00
30:00
29:28
29:18
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Matyáš Rauscher bez asistence (4:4).
25:58
Vyloučen hráč Lukáš Konárek družstva Florbal Teplice na 2 minuty za hra bez hokejky.
22:55
Trestné střílení družstva Florbal Chomutov B neproměnil Matyáš Rauscher.
19:49
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Ondřej Stránský, asistoval Jan Koštoval (3:4).
17:55
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil David Šimánek, asistoval Adam Betka (3:3).
15:00
15:00
12:43
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil František Palma, asistoval Patrik Karger (3:2).
05:48
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Jakub Steklý, asistoval Lukáš Kopecký (2:2).
03:46
Vyloučen hráč Adam Betka družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
03:42
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Marek Chlebeček, asistoval Ondřej Molcar (1:2).
03:18
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil David Šimánek, asistoval Martin Schneider (0:2).
02:05
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Adam Betka, asistoval Jakub Andrt (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Novák a Ondřej Hrubý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice: brankář: Daniel Fiala; hráči v poli: Adam Betka, Klára Dvořáková, Filip Bureš, Ondřej Brabec, Jakub Andrt
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov B: brankář: Jakub Gaier; hráči v poli: Denisa Ulčová, Patrik Karger, František Palma, Karin Binková, Veronika Bímová