7:2
2:1
- : -

Florbal Ústí - Florbal Chomutov 16:3
3. Jan Dolejší, 3. Vladimír Trčka, 5. Jan Vondruška, 12. Martin Horn, 12. Vladimír Trčka, 13. Šimon Secký, 13. Adam Závěrka, 20. Jan Sattler, 20. Šimon Secký, 22. Vladimír Trčka, 23. Šimon Secký, 24. Ondřej Hubka, 27. Adam Závěrka, 28. Jan Sattler, 34. Jan Sattler, 42. Ondřej Hubka - 18. Adam Manas, 28. Adam Martin, 32. Adam Manas; rozhodčí: Jan Vacín - Erich Kellermann; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Bruno Vagel 5, Vojtěch Pražák 7 - Lukáš Kopecký 16, Petr Kala 14; po třetinách: 7:0, 7:2, 2:1;
45:00
Komentář trenéra Ústí V. Trčky: Zápas, který toho našim klukům moc nedal, soupeř nás nedonutil hrát více než na 70%. Vyzdvihl bych dvě věci: premiérové zapojení 3 stržů do sestavy a naší produktivitu.
45:00
Komentář trenéra hostí: Jednoznačný zápas, kdy jsme ani na okamžik nebyli rovnocenným soupeřem. Pouze poctivá práce nás může posunout do konkurence schopného prostředí v letošní sezoně. Gratuluji soupeři k vítězství.
45:00
44:34
Vyloučen hráč Jan Dobosz družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:30
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Hubka, asistoval Adam Závěrka (16:3).
35:17
Manas střílí, ale vedle.
33:27
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Sattler, asistoval Vladimír Trčka (15:3).
32:08
Vyloučen hráč David Mikulec družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
31:28
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Manas, asistoval Adam Martin (14:3).
30:27
zdravíme, z 3. třetiny
30:00
30:00
27:43
27:21
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Martin bez asistence (13:2).
26:25
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adam Závěrka, asistoval Jakub Fuchsig (13:1).
24:01
Vyloučen hráč Filip Šedivý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:01
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Hubka, asistoval Jan Dobosz (12:1).
22:26
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Šimon Secký, asistoval Matyáš Gary Novák (11:1).
21:12
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vladimír Trčka, asistoval Martin Horn (10:1).
21:12
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Kala družstva Florbal Chomutov
19:52
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Šimon Secký, asistoval Martin Horn (9:1).
19:12
17:18
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Manas, asistoval Rudolf Klement (7:1).
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Pražák družstva Florbal Ústí
15:00
15:00
12:28
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adam Závěrka, asistoval Filip Šedivý (7:0).
12:14
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Šimon Secký, asistoval Jan Dolejší (6:0).
11:44
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vladimír Trčka bez asistence (5:0).
11:40
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Martin Horn, asistoval Filip Šedivý (4:0).
04:56
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Vondruška, asistoval Vladimír Trčka (3:0).
02:48
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vladimír Trčka, asistoval Jan Sattler (2:0).
02:31
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Dolejší, asistoval Vladimír Trčka (1:0).
02:14
Vyloučen hráč František Kubík družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Vacín a Erich Kellermann.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov:
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Bruno Vagel; hráči v poli: Jakub Fuchsig, Jan Samuel Polák, Jan Sattler, Jan Vondruška, Vladimír Trčka