1:6
0:5
- : -

FBC ZŠ Uničov Black - Fbc Topgal Šternberk 2:17
2. Jakub Repa, 15. Jakub Repa - 3. Václav Babík, 4. Václav Babík, 5. Marek Jurkulák, 8. Jakub Navara, 9. Petr Marghold, 10. Marek Pařenica, 13. Petr Marghold, 15. Marek Pařenica, 19. Marek Jurkulák, 23. Dominik Papica, 23. Dominik Papica, 24. Václav Babík, 26. Jakub Navara, 26. Petr Marghold, 31. Marek Jurkulák, 33. Marek Jurkulák, 34. Jakub Hybler; rozhodčí: Tomáš Hruška - Daniel Tichý; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 37; zásahy brankářů: Ondřej Josef Hanák ? - Pavel Kardaš ?; po třetinách: 1:6, 1:6, 0:5;
36:00
35:27
Vyloučen hráč Martin Bednář družstva FBC ZŠ Uničov Black na 2 minuty za hrubost.
34:34
Vyloučen hráč Jan Tkadlec družstva FBC ZŠ Uničov Black na 2 minuty za sekání.
34:24
Vyloučen hráč Marek Pařenica družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za špatné střídání.
33:32
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Jakub Hybler, asistoval Dominik Papica (2:17).
32:21
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Marek Jurkulák bez asistence (2:16).
30:30
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Marek Jurkulák, asistoval Tobiáš Finsterle (2:15).
29:26
Vyloučen hráč Vojtěch Vaníček družstva FBC ZŠ Uničov Black na 2 minuty za sekání.
27:21
Uničov po delší době vyslal střleu na branku hostů.
25:21
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Petr Marghold, asistoval Marek Jurkulák (2:14).
25:10
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Jakub Navara, asistoval Dominik Papica (2:13).
24:00
24:00
23:07
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Václav Babík, asistoval Jakub Hybler (2:12).
22:27
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Dominik Papica, asistoval Martin Mikolajek (2:11).
22:11
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Dominik Papica bez asistence (2:10).
18:11
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Marek Jurkulák, asistoval Petr Marghold (2:9).
16:46
16:45
Vaníček bekhendem přestřeluje branku Šternberka.
15:49
Vyloučen hráč Jakub Hybler družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za sekání.
14:06
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Marek Pařenica, asistoval Marek Jurkulák (2:8).
14:01
Branku družstva FBC ZŠ Uničov Black vstřelil Jakub Repa bez asistence (2:7).
12:47
12:47
Rozebraná obrana Uničova opět inkasuje do odkryté branky.
12:00
12:00
Po inkasované brance převzal Šternberk iniciativu, kterou lze vidět na skóre zápasu.
12:00
09:37
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Marek Pařenica, asistoval Tobiáš Finsterle (1:6).
09:37
Následný protiútok Šternberku končí další brankou v síti Uničova.
09:10
Po delší době se domácí Uničov dostal ke střele, ale Repa trefuje pouze brankáře hostů.
08:04
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Petr Marghold, asistoval Roman Odstrčil (1:5).
07:54
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Jakub Navara, asistoval Petr Marghold (1:4).
07:10
Obrana Uničova chytá lelky, naštěstí útočník hostůnetrefuje poskakující míček
06:12
Navara skvěle nahrál Babíkovi, ten trefuje připraveného Hanáka.
05:01
U domácích zvoní tyčka!
04:44
Utkání se stává jednoznačnou dzáležitostí hostů.
04:27
03:24
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Václav Babík, asistoval Dominik Papica (1:2).