1:2
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - FBC ČPP OSTRAVA 2:3
14. Lukáš Duda, 36. Lukáš Vachutka - 13. Lukáš Pobořil, 41. Petr Vítovec, 44. Lukáš Pobořil; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 1:2 + Petr Vítovec 5; využití: 1:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Jiří Kvapil ? - Patrik Antoniazi ?; po třetinách: 1:1, 0:0, 1:2;
45:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Hrušky. Ze začátku jsme hráli ospale, ale pak jsme se do zápasu dostali. Divákům se musel náš zápas líbit. Na druhou stranu jsem rád, že porážka přišla a kluci si uvědomí, že nejsou mistři světa. Mrzí mě však nesportovní chování z naší strany a již nastal čas to řešit. Děkuji soupeři za zápas.
45:00
44:49
Komentář trenére hostů- Kučery Miroslava. pěkný vyrovnaný zápas měli jsme více štěstínež soupeř. Děkuji .
43:44
Timeout FBS Olomouc
43:44
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Lukáš Pobořil bez asistence (2:3).
41:03
Vyloučen hráč Petr Vítovec družstva FBC ČPP OSTRAVA na 5 minut za sekání.
40:35
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Petr Vítovec, asistoval Lukáš Pobořil (2:2).
37:26
Vyloučen hráč Daniel Chatrný družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za vražení zády.
35:52
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lukáš Vachutka, asistoval Jakub Mynář (2:1).
34:14
Vyloučen hráč Maxim Grega družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
32:30
Trestné střílení družstva FBC ČPP OSTRAVA neproměnil Šimon Soukup.
30:00
30:00
22:03
Vyloučen hráč Jakub Mynář družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
13:04
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lukáš Duda, asistoval Antonín Mikulík (1:1).
12:03
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Lukáš Pobořil, asistoval Aleš Gobel (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Patrik Antoniazi; hráči v poli: Petr Vítovec, Šimon Soukup, Daniel Chatrný, Richard Pum, Aleš Gobel
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Jiří Kvapil; hráči v poli: Tomáš Štrbák, David Kotek, Jan Kopecký, Jakub Mynář, Tomáš Jelínek