1:3
2:2
- : -

Sport Eden Beroun - FAT PIPE Traverza Mukařov 3:5
4. Matyáš Vích, 18. David Novák, 20. Jakub Staniek - 3. Terezie Danielová, 9. Matěj Smil, 9. Patrik Fialka, 16. Karel Daniel, 23. Matěj Smil; rozhodčí: Dominik Dolejš - Hynek Mošna; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Bukáček ? - Šimon Chvalina ?, Tadeáš Vykydal ?; po třetinách: 1:3, 2:2;
26:00
22:11
Timeout Sport Eden Beroun
22:11
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Matěj Smil, asistoval Karel Daniel (3:5).
19:54
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Jakub Staniek, asistoval David Novák (3:4).
17:03
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil David Novák, asistoval Tomáš Krupička (2:4).
15:12
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Karel Daniel, asistoval Ondřej Kock (1:4).
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář Tadeáš Vykydal družstva FAT PIPE Traverza Mukařov
13:00
13:00
09:22
Vyloučen hráč Matěj Kulhavý družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hrubost.
09:22
Další nový přírůstek do knihy hříšníků (89 - Mukařov). Měl by si začít připravovat báseň pro Mikuláše.
08:23
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Patrik Fialka, asistoval Matěj Kulhavý (1:3).
08:15
07:40
.Hráč číslo 10 dává gola jako vínko. Stav je 0:1
06:37
Eden však rychle odpovídá, konkrétně hráč číslo 73. M.V. Stav je 1:1.
05:49
Vyloučen hráč Jakub Staniek družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za hra na zemi.
04:55
Hráči z Edenu jsou pod velkým tlakem zamčeni ve vlastním obranném pásmu.
04:11
Uličník s číslem 18 (Eden Beroun) je vyloučen na dvě minuty. Hra na zemi. Tohle si jistě za rámeček nedá.
03:23
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Matyáš Vích, asistoval David Novák (1:1).
02:20
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Terezie Danielová, asistoval Matěj Kulhavý (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Hynek Mošna.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza Mukařov:
00:00
Line-up domácích Sport Eden Beroun: brankář: Vojtěch Bukáček; hráči v poli: Lukáš Frank, Viktor Londin, Matyáš Vích, Jakub Staniek, David Novák