3:1
2:3
- : -

Florbal Exelsior Havířov - TJ Slovan Havířov 8:7
4. Martin Šulc, 5. Štěpán Graf, 9. Adam Feber, 20. Jakub Mikulok, 22. Štěpán Graf, 30. Adam Feber, 31. Adam Feber, 39. Martin Kutáček - 4. Ondřej Kravčík, 9. František Kyc, 13. Jan Drong, 25. Kamil Soják, 33. Nicolas Orlovský, 38. Nicolas Orlovský, 42. František Kyc; rozhodčí: Jiří Frömmel - Jiří Večerek; vyloučení: 5:1; využití: 0:2; diváků: 124; zásahy brankářů: Ondřej Kelnar ? - Lukáš Vrba ?; po třetinách: 3:3, 3:1, 2:3;
45:00
43:10
Timeout TJ Slovan Havířov
41:49
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc bez asistence (8:7).
38:57
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Kutáček, asistoval Adam Feber (8:6).
37:24
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Nicolas Orlovský bez asistence (7:6).
33:57
Vyloučen hráč David Vrána družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:13
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Nicolas Orlovský, asistoval Kamil Soják (7:5).
30:57
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Martin Šulc (7:4).
30:00
30:00
29:51
26:20
Vyloučen hráč Martin Kutáček družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
24:53
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kamil Soják, asistoval František Kyc (5:4).
24:07
Vyloučen hráč Jakub Mikulok družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hra rukou.
21:01
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Štěpán Graf bez asistence (5:3).
19:58
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jakub Mikulok, asistoval Radim Pecháček (4:3).
15:00
15:00
14:50
Vyloučen hráč Martin Šulc družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
12:18
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jan Drong, asistoval František Kyc (3:3).
11:43
Vyloučen hráč Martin Kutáček družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:46
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc, asistoval Nicolas Orlovský (3:2).
08:14
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber bez asistence (3:1).
07:28
Vyloučen hráč Petr Martynek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
04:54
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Štěpán Graf, asistoval Jakub Čechal (2:1).
03:51
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Ondřej Kravčík, asistoval Václav Kyc (1:1).
03:02
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval Jakub Mikulok (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Frömmel a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: Jakub Pastrňák; hráči v poli: David Vrána, Jan Brija, Kryštof Fusek, František Kyc, Jan Drong
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Ondřej Kelnar; hráči v poli: Martin Kutáček, Radim Pecháček, Martin Šulc, Adam Feber, Jakub Mikulok