0:1
2:2
- : -

FBC Šluknovsko Česká Lípa - 1. FBC DDM Děčín IV 2:3
20. Matyáš Fanderlik, 23. Matyáš Fanderlik - 3. Jakub Zvěřina, 17. Richard Weis, 24. Kryštof Loubek; rozhodčí: Petr Šťastný - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Miroslav Horváth 14 - Jan Lavina 6; po třetinách: 0:1, 2:2;
24:00
23:31
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Kryštof Loubek bez asistence (2:3).
22:18
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Matyáš Fanderlik, asistoval Lucie Švajcrová (2:2).
19:37
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Matyáš Fanderlik z trestného střílení (1:2).
16:28
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Richard Weis, asistoval Richard Mašek (0:2).
12:00
12:00
09:58
Timeout FBC Šluknovsko Česká Lípa
09:58
Vyloučen hráč Stanislav Jireš družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání.
02:35
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jakub Zvěřina, asistoval Kryštof Loubek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Šťastný a Zdeněk Kamínek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBC DDM Děčín IV:
00:00
Line-up domácích FBC Šluknovsko Česká Lípa: brankář: Miroslav Horváth; hráči v poli: Magdalena Mašková, Matyáš Fanderlik, Matěj Bareš, Lucie Švajcrová, Jan Drozd