0:2
0:9
- : -

FBC Šluknovsko Česká Lípa - FBC Česká Lípa white 0:11
2. Mikeš Motejzík, 7. Ladislav Pekárek, 13. Ladislav Pekárek, 15. Ondřej Hudík, 15. Viktor Steinz, 16. Václav Drahoš, 16. Lukáš Kocourek, 18. Filip Cobl, 19. Viktor Steinz, 20. Ladislav Pekárek, 21. Filip Cobl; rozhodčí: Petr Šťastný - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Miroslav Horváth 4 - Vojtěch Beránek 5; po třetinách: 0:2, 0:9;
24:00
20:07
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Filip Cobl, asistoval Václav Drahoš (0:11).
19:35
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Ladislav Pekárek bez asistence (0:10).
18:31
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Viktor Steinz, asistoval Václav Drahoš (0:9).
17:49
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Filip Cobl, asistoval Viktor Steinz (0:8).
16:20
Trestné střílení družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa neproměnil Matyáš Fanderlik.
16:16
Vyloučen hráč Václav Drahoš družstva FBC Česká Lípa white na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:32
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Lukáš Kocourek, asistoval Ondřej Hudík (0:7).
15:09
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Václav Drahoš, asistoval Jan Šimek (0:6).
14:51
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Viktor Steinz bez asistence (0:5).
14:32
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Ondřej Hudík, asistoval Ladislav Pekárek (0:4).
12:31
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Ladislav Pekárek, asistoval Mikeš Motejzík (0:3).
12:00
12:00
08:05
Timeout FBC Šluknovsko Česká Lípa
08:05
Vyloučen hráč Matyáš Fanderlik družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
06:28
01:09
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Mikeš Motejzík, asistoval Lukáš Kocourek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Šťastný a Zdeněk Kamínek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa white: brankář: Vojtěch Beránek; hráči v poli: Václav Drahoš, Ondřej Hudík, Lukáš Kocourek, Ladislav Pekárek, Mikeš Motejzík
00:00
Line-up domácích FBC Šluknovsko Česká Lípa: brankář: Miroslav Horváth; hráči v poli: Magdalena Mašková, Jan Drozd, Matyáš Fanderlik, Matěj Bareš, Lucie Švajcrová