4:4
1:3
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - ACEMA Sparta Praha UNYP 7:8
2. Ondřej Kos, 16. Adam Šimek, 29. Štěpán Kouřil, 31. Martin Karpíšek, 36. Miroslav Šimoník, 37. Jiří Suchomel, 60. Jiří Suchomel - 10. Tomáš Dibelka, 21. Šimon Špaček, 24. Lukáš Dubský, 36. Adam Kocián, 38. Lukáš Dubský, 46. Jan Vochyán, 50. Lukáš Dubský, 54. Daniel Fišer; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 2:3; využití: 1:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Jakub Flek 20, Adam Lysák 2 - Roman Nový 15, Filip Čermák 8; po třetinách: 2:1, 4:4, 1:3;
60:00
Komentář trenéra hostů: Dnešní výkon nebyl vůbec ideální. Nehráli jsme podle pokynů, nesoustředili se na zápas. Nakonec jsme rádi, že jsme bojovností ve 3. třetině urvali 3 body. Děkujeme soupeři za utkání
60:00
Komentář trenéra domácích: Soupeři tam padly tři šťastné góly, zatímco nám dva uznané nebyly. Nerad se vymlouvám na štěstíčko, ale dnes mohlo rozdělovat spravedlivěji mezi oba týmy. Chválím svoje kluky za trpělivý a kvalitní výkon a děkuji soupeři za utkání.
60:00
59:59
Ještě vzrůšo na konec, dvoječka, ale nepovedla se rozehra a za 11 sekund už se toho moc stihnout nedá. Každopádně obě strany zaslouží velký potlesk, krásný špíl.
59:59
Střely po 3. třetině: domácí - 13, hosté - 7
59:49
Vyloučen hráč Jan Vochyán družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.
59:28
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Ondřej Kos (7:8).
59:28
Standartka před bránou, výborně sehrané, já na bráchu, brácha na mě a Suchomel drží naději.
59:00
Domácí hrají v 6.
58:51
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
58:51
No tak uvidíme, co naše trenerské quatro vymyslí, mají minutku, tak uvidíme.
58:00
Duo Konrád, Suchomel teď měli 2 možnosti na snížení skóre soupeřů, ale bylo to dost uplácaný, takový góly ani stejně nechtějí dávat.
57:10
Dobrý zákrok čerstvého brankáře domácích - Lysáka, který drží naděje svého týmu na vyrovnání. Škoda, že neumí dávat góly, třeba by mu to šlo stejně dobře.
55:19
Kluci tady na sebe hulákají jak naši asijští kámoši na tržnici. Ale já se jim nedivím, Je to vyhrocený. A tak to má být.
53:23
Střídání brankáře. Nový brankář Adam Lysák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
53:22
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Fišer, asistoval Jan Vochyán (6:8).
53:22
Oči jak ostříž, Vochyán teď krosem pres 3 hráče našel kamika Fišera a ten kuriózně zaměřil na zadní po zemi. Vyšlo to.
52:28
Další kuriózní gól domácích! Ale zkušení kluci s píšťalkama viděli hru v brankovišti.
51:30
Nějakej Míša z Prahy teď pohrdl nahrávkou kamikovi do prázdné a chtěl to zkusit sám. Nestydaté. A taky nevyšlo.
50:40
Hošani z Prahy jsou teď trošku nebezpečnější.
49:17
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Dubský bez asistence (6:7).
49:17
Sparta využívá hru v plném počtu pro svůj prospěch a Dubský kompletuje svůj hattrick. Tak to je za 200.
47:10
Suchomel si zase cinkul. Dneska už potřetí.
46:59
Vyloučen hráč Matěj Eisenkolb družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování hokejky.
46:59
A teď zase nabídka na druhé straně. Eisenkolb dává soupeřům možnost vedení.
46:50
A Suchomel si značkuje druhou tyč.
46:30
Hodně se přitvrzuje.
45:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Vochyán, asistoval Adam Kocián (6:6).
45:36
Hosté srovnávají po krásnem lejzru od Vochyána.
43:34
Vyloučen hráč Ondřej Kos družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
43:34
Sekyrka zezadu a dvoječka.
43:10
Hosté stupňují tlak a napadají až za bránu.
42:30
Psychicky náročný zápas, tak snad se to tady nezrhne v šarvátku a všichni odejdou po svých.
40:02
Úvodní buly tentokrát pro hosty.
40:01
Tak jdem na to, začíná 3. a snad poslední třetina. Ne, že by mě to nebavilo, ale FIS s prodloužením se mají rádi asi jako Srbsko s Kosovem. Je to peklo.
40:00
40:00
Ajoo, kluci si pozvali nějaký šťávy, tak se snažej.
40:00
39:59
Jako akcí na obou stranách bylo dost, ale to bych tu mohl napsat román.
39:59
Střely po 2. třetině: domácí - 10, hosté - 11
39:58
Na dnešní kukačku přišlo 50 diváků. A že jsou slyšet! Děkujeme.
37:36
37:36
Obtočení kolem brány a Dobský snižuje na 6:5. Moc gólů, potřebuju pauzu. Nebo Konga. Poznámka autora: Nejedná se o reklamu, prostě mi chutná
36:21
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Čermák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP
36:20
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel bez asistence (6:4).
36:20
Pro změnu koupačka od Suchomela a zakončení pod břevno, taky slušný.
35:36
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Miroslav Šimoník bez asistence (5:4).
35:36
Vykýř jak víno, nic víc není třeba.
35:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kocián bez asistence (4:4).
35:19
Jako kluci toho moc nevymysleli, ale spadlo to tam nějak omylem.
33:50
Vyloučen hráč Filip Kozák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za vysoká hokejka.
32:30
Atmosféra houstne jak pára nad sporákem. Kluci z Prahy přitvrzují, ale proti gustu žádný dyšputát.
32:14
Suchomel si značkuje svoje teritorium, tyč soupeře. Určo by byl radši, kdyby to tam spadlo, ale na pohled taky hezký.
30:51
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
30:51
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Karpíšek, asistoval Filip Konstant (4:3).
30:50
Karpíšek svým lejzrem vstřeluje svůj první juniorský gól! Střela od manťáku a jestě přes ruku, jako slušný první golaso.
28:43
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Štěpán Kouřil, asistoval Michal Konrád (3:3).
28:43
A domácí přesilovku proměňují. Konrád krásně vymyl víko, ale gól prej dal Kouřil. No jo, kanada je kanada.
27:29
Vyloučen hráč Daniel Fišer družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:29
Dvojec! Fišer si jde odpočnout.
24:30
Od té doby, co Heri začal hrát na bubínek i během záapsu, to jde s klukama z Brna a okolí špatným směrem. Poznámka autora: Heri = brankář Gulliverů v mužské kategorii, místní vtipálek a miláček všech ženských srdcí
23:50
Kozák zpátky na svém rodném místě, ale je rád, že to není pětec. Uvidíme, co kluci ze západu vymyslí.
23:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Michael Řehák (2:3).
23:02
20 nad led a Prágl jde do vedení, vždycky to vypadá tak lehce, ale trefit tu dvacítku je celkem kunst.
20:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Šimon Špaček, asistoval Tomáš Dibelka (2:2).
20:54
Po střele Dibelky se balónek odráží od zadního mantinelu na čepel Špačka, ten rozvnil síť a odčiňuje si tak svůj vlastenec.
20:01
Úvodní buly pro domácí. Tak to je ftopu,
20:00
20:00
Kluci z mužů dneska přišli podpořit mladší kámoše, Ale spíš než podpořit si přišli zahrát na bubínek. Škoda, že hrají jenom o přestávce. Asi se stydí.
20:00
19:59
Střely po 1. třetině: domácí - 12, hosté - 12
19:58
Jako přestřelka dobrá, vskutku atraktivní zápas. 24 lejzrů za třetinu není málo,
19:20
Přicházející nejmenovaní gulls fans: "Tečem?" "Vedem." "Ty (sprosté slovo)." No jo, kluci zatím překvapují.
17:36
Vražda! Řehák teď míjí poloprázdnou stodolu. Jako ale o pardál. Kámoši ale reagují týmově a sborově říkají "fpohodě". (rýmovačka)
15:23
Vlastní branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Šimek (2:1).
15:23
Sorry, teď fakt nevím, každopádně klukům z Brna přálo štěstí a nějakým nedopatřením se míček ocitl v bráně. Ale je to florbal, a florbal, to jsou góly!
14:30
Jako flóčko dobrý, nahoru, dolů, hodně chyb, hodně šancí, ale kluci jsou na sebe mílí a chyby netrestají.
14:00
Karpíšek se klasicky vydal na výlet, ale na poslední chvíli mu balónek byl odebrán.
11:30
Šimoník po závaru hostů na středu vyslal Indrucha do sólojízdy, ale střela mu bohužel sjela.
09:51
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Tomáš Dibelka, asistoval Daniel Fišer (1:1).
09:51
Vyrovnáníčko, vyrovnání. Krásná souhra hostí, kdy v pásmu dokázali dát perfektní sérii nahrávek půlka-mantl-mantl. Dibelka už si jen vychutnal střelu pod břevno.
09:12
Musí se nechat, že i když kluci z Práglu mají fyzický advantage, tak ho v dnešním zápase moc nevyužívají. Díky, díky.
07:30
Zpátky ke flóčku. Obě strany hrají na rychlé protiútoky, ale zakončení však končí střelou na bránu velmi zřídka.
06:06
Dobrá zpráva od zdravotníka, prý je zmrazili, tak už jsou tvrdý.
06:05
Aaa ... Vejmělka právě ze svého ustrojí má vajíčka na měkko. Ach ten nešťastník.
05:30
Flek právě podržel svoje kumpány, kdy rychlým přesunem zneškodňuje střelu po krosu.
04:50
Rychlá pasáž plná brejků, ale ani jeden neskončil střelou na brankáře.
02:30
Domácí volí spíše taktiku napadání a snaží se dostat hosty pod tlak. No, není to vůbec špatný.
01:07
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Kos, asistoval Jiří Suchomel (1:0).