1:2
- : -
Sokol Rudná

Sokol Rudná - Wizards DDM Praha 10 orange 2:3
5. David Semerád, 19. Erik Varagnat - 12. Jáchym Holý, 17. Matěj Bednář, 21. Vojtěch Gopfert; rozhodčí: Hynek Peroutek - Jan Hejsler; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Jiří Ostrák ? - Adam Bednář ?, Kryštof Pecka ?; po třetinách: 1:1, 1:2;
26:00
25:59
Wizards vítězí!
25:39
Tlak se stupňuje. Pecka šponuje svůj výkon!
24:44
Závar před domácí brankou, obrana odkopává.
24:28
Rudná v 6!
24:27
Timeout Sokol Rudná
23:53
Wizards kombinují v pásmu, Vachata se dostal ke střele a Horák dorážel. Stav zůstává.
22:16
Bednář si popíchl balon kolem 2 obránců, vybídl Smetáka ke skórování dobrým pasem, bohužel ale nebyl vyslyšen.
20:57
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 orange vstřelil Vojtěch Gopfert, asistoval Matyáš Horák (2:3).
20:57
Dobrá práce Horáka, který dostal míč na Gopferta a ten střelou na přední teploměr posílá domácí do vedení! 3:2!
19:46
Aktualizováno. Horák - 0/20.
19:19
Horák - sám z křídla - posunuje svou bilanci na 0/19.
18:56
Superfatál z příručky Dana Kronďáka - easy money pro Rudnou. 2:2!
18:55
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Erik Varagnat bez asistence (2:2).
18:19
Dva granáty Holého - holá bída.
16:24
Bednář plácal bekhend tak dlouho, až se mu poštěstilo. Hráči Rudné na to reagovali nesportovním chováním. Wizards jdou do přesilovky.
16:23
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 orange vstřelil Matěj Bednář bez asistence (1:2).
16:23
Vyloučen hráč Michael Adam Riley družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nesportovní chování.
14:39
Horák unikl, překvapivě přihrával, ale branky jsme se nedočkali.
13:31
Pecka se uvedl prvním zákrokem.
13:15
Sedliský uspořil cenné vteřinky svým pohybem s míčem.
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář Kryštof Pecka družstva Wizards DDM Praha 10 orange
13:00
13:00
12:45
Wizardi v oslabení mnohem aktivnější než soupeř.
11:45
Horák svým vyloučením udělal na hřišti prostor, kterého využil Gopfert s Holým. 1:1!
11:44
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 orange vstřelil Jáchym Holý, asistoval Vojtěch Gopfert (1:1).
11:32
Vyloučen hráč Matyáš Horák družstva Wizards DDM Praha 10 orange na 2 minuty za sekání.
11:28
Smeták dalším pasem z kategorie luxusních vybídl Holého. Ten se k zakončení nedostal.
10:53
Horák se nenechal zastrašit půlící čarou a opatrně ji překročil.
10:09
Bednář dalším zákrokem vylepšuje své statistiky.
09:21
Bednář chytá a vyhazuje na Bednáře - ten kluk je snad všude.
08:49
Bednář nezachytil pobídku svého kapitána - úprk sám na bránu se nekoná.
08:01
Obránce Rudné mocně natahoval - branka však ležela o metr a půl níž.
07:18
Horák si našel prostor. Výsledek se nemění.
06:44
Bednář se cpal do oblíbeného bekhendu. Jeho pokusy však mají společné pouze to, že z nich nic není.
06:06
Horák ve vlastním brankovišti - DEFENSE MODE ACTIVATED!
05:47
Aktivní Bednář vybojoval standardku na půlce Rudné.
04:27
Horák opatrně našlapuje kolem půlky. Jeho vůle bránit není optimální. Ve vzduchu visí syndrom Alexe Šorfa.
04:08
Wizardi nebyli důrazní a Rudná trestá přesnou střelou k tyči.
04:07
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil David Semerád, asistoval David Blažek (1:0).
03:45
Bednář se natáhl k tyči a drží čistý štít.
02:37
Vachata vytáhl z archivu starou dobrou rozehru Jirky Šatopleta. Z pozice za brankou chvíli váhal, než strojově přesným pasem do křídla založil útok.
01:39
Smeták připravil Horákovi prázdnou - ten pokračuje ve své sérii promarněných příležitostí.
00:54
První střela hostů 20 nad břevno.
00:22
Rudná s aktivním 1-2-2 po vzoru finské reprezentace nastoupila s aktivní obranou.