1:1
1:1
0:0

Tatran Střešovice B - Prague Tigers B 3:4pn
7. Petr Introvič, 25. Kryštof Jinek, 37. Michal Pelichovský - 6. Bohuslav Novák, 30. Martin Kulle, 41. Vilém Bodlák, N Roman Janeba; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Hugo Kalina ? - Alexandr Ščiklin ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1, 0:0;

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč Kryštof Jinek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč Roman Janeba a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč Antonín Keprta , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč Miroslav Neumann , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč Lukáš Měřička , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč Martin Soukup , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč Kryštof Jinek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč Martin Soukup a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč Roman Janeba , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
45:00
45:00
43:15
Vyloučen hráč Roman Janeba družstva Prague Tigers B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:59
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Vilém Bodlák, asistoval Martin Kulle (3:3).
40:29
Timeout Tatran Střešovice B
36:48
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Michal Pelichovský bez asistence (3:2).
30:00
30:00
29:56
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Martin Kulle, asistoval Martin Soukup (2:2).
24:32
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Kryštof Jinek, asistoval Martin Kafka (2:1).
15:00
15:00
07:31
Vyloučen hráč Vladimír Ouřada družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:34
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Petr Introvič, asistoval Jáchym Kareis (1:1).
05:36
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Bohuslav Novák, asistoval Vilém Bodlák (0:1).