0:4
0:7
- : -

ACEMA Sparta Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 0:11
3. Kristina Venerová, 6. Sabina Siňorová, 7. Eva Křtěnová, 9. Tereza Míková, 14. Nikola Skoková, 16. Aneta Salehová, 17. Sabina Siňorová, 17. Eva Křtěnová, 18. Nikola Skoková, 20. Nikola Skoková, 22. Aneta Salehová; rozhodčí: Adam Lubina - Jan Brychnáč; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karolína Hujerová ? - Karolina Bačková ?; po třetinách: 0:4, 0:7;
24:00
22:56
Vyloučen hráč Linda Krejčí družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za špatné střídání.
21:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Aneta Salehová bez asistence (0:11).
19:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nikola Skoková, asistoval Karolina Bačková (0:10).
17:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nikola Skoková, asistoval Barbora Fáčková (0:9).
16:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eva Křtěnová, asistoval Sabina Siňorová (0:8).
16:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Sabina Siňorová, asistoval Eva Křtěnová (0:7).
15:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Aneta Salehová, asistoval Barbora Exnerová (0:6).
13:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nikola Skoková, asistoval Kristina Venerová (0:5).
12:00
12:00
08:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Míková, asistoval Eva Křtěnová (0:4).
06:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eva Křtěnová, asistoval Karolína Lískovcová (0:3).
05:10
02:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristina Venerová, asistoval Aneta Salehová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Lubina a Jan Brychnáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV:
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Karolína Hujerová; hráči v poli: Lucie Dryáková, Vanessa Anna Strouhová, Patricie Dolejšová, Kamila Slováková, Nikola Vostřáková