3:0
3:1
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové 9:2
1. Ondřej Zelený, 2. Jakub Jestříbek, 15. Jan Pinkas, 19. Daniel Vykoukal, 22. Matěj Šaroch, 30. Ondřej Zelený, 32. Šimon Jakub Král, 33. Jan Pinkas, 45. Ondřej Zelený - 3. Kryštof Kadlec, 34. Tomáš Humpolák; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Knap; vyloučení: 2 + Vojtěch Doucha ČK2:4; využití: 3:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Matyáš Lorenc ? - Aleš Moc ?; po třetinách: 3:1, 3:0, 3:1;
45:00
44:28
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Zelený, asistoval Marek Paštika (9:2).
42:50
Vyloučen hráč Patrik Souček družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za sekání.
39:55
Vyloučen hráč Šimon Mlynář družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:19
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Tomáš Humpolák bez asistence (8:2).
32:00
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Pinkas bez asistence (8:1).
31:38
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Šimon Jakub Král, asistoval Jakub Jestříbek (7:1).
30:00
30:00
29:39
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Zelený, asistoval Šimon Jakub Král (6:1).
23:25
Vyloučen hráč Vojtěch Doucha družstva TJ Sokol Královské Vinohrady do konce utkání.
21:28
Vyloučen hráč Vojtěch Doucha družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
21:17
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Matěj Šaroch, asistoval Šimon Jakub Král (5:1).
18:03
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Daniel Vykoukal, asistoval Marek Paštika (4:1).
15:00
15:00
14:55
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Pinkas, asistoval Marek Paštika (3:1).
13:20
Vyloučen hráč Vojtěch Kupka družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za špatné střídání.
10:12
Vyloučen hráč Kryštof Kadlec družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za sekání.
03:53
Vyloučen hráč Jan Pinkas družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
02:53
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Kryštof Kadlec, asistoval Matouš Brož (2:1).
01:46
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jakub Jestříbek, asistoval Matěj Šaroch (2:0).
00:00
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Zelený, asistoval Matěj Šaroch (1:0).