0:3
2:1
- : -

FBC Draci Říčany - TJ Sokol Královské Vinohrady 3:7
14. David Tománek, 43. Vítězslav Špok, 44. Ondřej Kubeš - 5. Marek Paštika, 6. Jakub Jestříbek, 13. Šimon Jakub Král, 17. Jan Prošek, 24. Šimon Jakub Král, 24. Jonáš Obermann, 32. Tadeáš Doucha; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Knap; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 26; zásahy brankářů: František Lerch ? - Matyáš Lorenc ?; po třetinách: 1:3, 0:3, 2:1;
45:00
43:47
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Ondřej Kubeš, asistoval Adam Lubina (3:7).
43:23
Vyloučen hráč Tadeáš Doucha družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
42:55
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Vítězslav Špok, asistoval Ondřej Kubeš (2:7).
38:57
Timeout FBC Draci Říčany
36:21
Vyloučen hráč David Tománek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:28
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Tadeáš Doucha bez asistence (1:7).
30:00
30:00
23:27
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jonáš Obermann, asistoval Matěj Šaroch (1:6).
23:15
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Šimon Jakub Král bez asistence (1:5).
16:16
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Prošek, asistoval Matěj Šaroch (1:4).
15:00
15:00
13:16
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil David Tománek z trestného střílení (1:3).
12:43
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Šimon Jakub Král, asistoval Jakub Jestříbek (0:3).
05:14
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jakub Jestříbek, asistoval Denis Dvořáček (0:2).
04:06
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Marek Paštika, asistoval Matěj Šaroch (0:1).