2:2
2:5
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:7
21. Štěpán Kouřil, 37. Radek Novotný, 59. Štěpán Kouřil, 60. Štěpán Kouřil - 36. Matěj Duda, 37. Vojtěch Bečka, 46. Matěj Duda, 47. Jiří Koklar, 53. David Horký, 55. Martin Brhlík, 60. Petr Majer; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:3 + Aleš Weigner 5 + ČK3; využití: 3:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Adam Lysák 40 - Karel Pergler 9; po třetinách: 0:0, 2:2, 2:5;
60:00
Komentář trenéra hostí - O.Neuman: "Včera jsem ten zážitek nekomentoval, dnes souhrnně. Víkend v Brně byl nepříjemný, náročný, nepřátelský a v součtu extrémně těžký. Pereme se s mnoha věcmi, nejvíce se svým nastavením. Dnes jsem roztrhali všechny plány, spontánně vletěli do zápasu a 54 minut diktovali tempo a vývoj. Zbytek nebyl v naší režii vinnou vyloučení, ale zvládli jsme to. Jedeme domů a najdeme znovu náš správný směr.
60:00
Komentář trenéra domácích - R.Jandy: Sice gratuluji k soupeři k vítězství, ale musím uznat, že po milých zkušenostech z let minulých, se z tohoto týmu stal nejhůře chovající tým z Prahy. Převážně na hřišti. Jedna červená po zásluze, druhou za to stejné rozhodčí odpustili, uvidíme po shlédnutí videa jestli ji odpustí i DK.
60:00
59:59
Střely po 3. třetině: domácí - 5, hosté - 16
59:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer bez asistence (4:7).
59:02
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Štěpán Kouřil, asistoval Michal Konrád (4:6).
58:13
Domácí hrají v 6.
58:12
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
58:12
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Štěpán Kouřil, asistoval Lukáš Dvořák (3:6).
55:42
Vyloučen hráč Aleš Weigner družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 5 minut za hrubost.
55:42
Vyloučen hráč Aleš Weigner družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV do konce utkání.
55:42
Weigner strčil florbalku soupeřovi mezi nohy a nadzvedl jej. To už klukům s píšťalkama dochází trpělivost a posílají ho do sprch.
55:16
Vyloučen hráč Jakub Dufek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
54:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Brhlík, asistoval Vojtěch Bečka (2:6).
54:38
Souhra před bránu a umístěná střela.
54:30
Je to tu ostré, je to tu ostré.
52:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil David Horký, asistoval Martin Brhlík (2:5).
52:36
Slušnej vykýř.
49:40
Trošku štěstíčka na straně domácích, kdy odražená střela končí pouze na horní tyči.
49:14
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
46:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koklar, asistoval Martin Brhlík (2:4).
46:13
Hosté využívají nekoncentrovanosti domácích a zvyšují náskok.
45:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Duda bez asistence (2:3).
45:56
Únik po mantinelu, výběh před kasu a backhandem na přední, celkem slušný.
44:00
Slušná Dokládalova střela od mantinelu těsně míjí soupeřovu bránu.
41:30
Hra se přitvrzuje. Fyzická zdatnost tu zaujímá svojí roli.
40:00
40:00
Střely trošku deja vu z první třetiny, ale přišlo mi to vyrovnanější. To, že jelita z Brna netrefí bránu, to už je věc druhá.
40:00
39:59
Přesilovka odezněla bez výraznějších šancí a kluci si jdou odpočnout do šaten.
39:59
Střely po 2. třetině: domácí - 4, hosté - 15
37:56
Vyloučen hráč Martin Malý družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
36:48
Teď to byl docela chaos, tak se omlouvám, ale góly jsem neviděl.
36:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Vojtěch Bečka, asistoval David Horký (2:2).
36:30
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Radek Novotný, asistoval Štěpán Blažek (2:1).
35:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Duda, asistoval Matěj Netrefa (1:1).
35:56
Netrefa to sice netrefil, ale Duda proměňuje po dorážce. Je srovnáno.
31:55
Vyloučen hráč Štěpán Kouřil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
31:55
A Kouřil taky zasadil vánoční stromeček. Tak můžou vybírat dárky spolu.
30:32
Vyloučen hráč Jonáš Kulhavý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
30:32
A když máme za chvilku ty Vánoce, tak tam Kulhavý postavil trošku stromek a jde nakupovat dárky na trestnou.
30:10
Pohledný kros od Dokládala, ale tam to všechno skončilo.
27:30
Slušná střela od Malého sklízí potlesk, ale účel neplní a gól tedy nepadá.
24:30
Kolář to zkouší z jedničky od půlky a střela vskutku povedená se však zastavuje na Lysákově dlani.
20:40
Gól celou hru poměrně nastartoval. Další šance, kdy Konstant dostal nádhernou přihrávku od Kouřila do volného prostoru. Bohužel asi díky půjčené florbalce branku soupeře přestřeluje.
20:19
20:19
Po vyhraném buly si to kluci nachystali krásně. Nejdřív Kouřil přes celé hřiště krosem na Konráda, ten mu to oplácí krosem úplně stejným. Zakončení krásně z jedničky pod břevno a máme tady první branku.
20:01
Sen každého zapisovatele je, když má časoměřič česnekovou pomazánku.
20:00
20:00
Střely asi mluví za vše. Včera to bylo teda větší terno.
20:00
19:59
Střely po 1. třetině: domácí - 4, hosté - 15
19:30
Kouřil bohužel míjí poloodkrytou svatyni. Vzápětí neproměňuje ani ze slušné pozici na středu. Ale aspoň to narozdíl od ostatních zkusil.
19:06
Vyloučen hráč Jiří Koklar družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
19:06
Trošku masáže a je z toho dvojec. Tak třeba bude zápletka.
18:30
Hraje se ostře, ale to je asi tak všechno.
18:00
Neusnul jsem, ale asi brzo usnu.
13:30
Kromě střel ze střední vzdálenosti nic moc k vidění.
13:10
Oba brankáři si zatím drží čisté konto. Na druhou stranu, žádný tutovky tam taky ještě nebyly.
11:00
Drégo kaput, Z Konstantovy florbalky jsou najednou 2 florbalky. Stonks.
10:50
Domácí padají jako hrušky, ale zatím všechno čistý.
10:00
Dneska na vtípečky nějak nemám slinu ani náladu.
09:00
Většina šancí hostí vyplývá z trpělivé hry v pásmu. Naopak hosté spíše těží z rychlého přechodu.
06:20
Povedená souhra domácích, kdy se Suchomel dostal do úniku. Avšak Pergler úctyhodným zákrokem akci domácích hasí.
04:30
Domácí mají značný problém s rozehrávkou, hosté však zatím jejich chyby netrestají.
01:00
Oba celky na nic nečekají a hrají poměrně aktivní florbal.
00:04
Úvodní buly po domácí, ale hosté získávají míček z okamžitého pressu.
00:03
Oba týmy působí dosti unaveně, tak uvidíme, jestli se to časem jozhejbe.
00:02
Naše 4 princezny se už odebírají na své trenérské pozice a uvidíme, jestli víc trenérů znamená lepší výsledek!
00:01
Ani jednomu z celků se ve včerejším zápase nepodařilo skolit své soky. Hosté podlehli domácím Bulldogs Brno 8:2 a domácí v těsném závěru nezvládli souboj s hosty z pražské Sparty, kdy prohráli těsně 7:8.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Pergler; hráči v poli: Aleš Weigner, Matěj Kolář, Petr Majer, Tomáš Josefovič, Jiří Koklar
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Adam Lysák; hráči v poli: Filip Kozák, Lukáš Dvořák, Filip Konstant, Kryštof Indruch, Štěpán Kouřil
00:00
Krásné dobré odpoledne, vítáme vás u dalšího kola celostátní juniorské soutěže, kde se utkají domácí Sokol Brno I Gullivers s hosty z pražského Chodova.