0:1
1:3
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - BLACK ANGELS 2:7
12. Kryštof Indruch, 49. Štěpán Kouřil - 1. Tomáš Čáslava, 15. Tomáš Čáslava, 18. Tomáš Čáslava, 22. Marek Fryš, 54. Tomáš Čáslava, 55. Tobiáš Hejda, 60. Štěpán Kostrhún; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 3:4; využití: 0:3; diváků: 25; zásahy brankářů: Jakub Flek 28 - Šimon Zídek 23; po třetinách: 1:3, 0:1, 1:3;
60:00
Střely ve třetí třetině 6:16.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jandy: Z naší strany nic, jedno velké nic. Aji kdyby soupeř přijel se staršákama, tak bychom ho dnes neporazili. Stydím se za to co museli diváci na hale vidět, protože to absolutně neodpovídalo tomu, co by mělo na hřišti v elitní juniorské lize být a doufám jen, že se z toho celý tým velice rychle vyspí a bude pokračovat tam kde byl s minulými soupeři. Gratuluce BA.
60:00
Komentář trenéra hostů pana Zalubila: Dnes se moc hezký florbal nehrál. Za body můžeme být rádi, ale s hrou hlavně 5 na 5 rozhodně ne. Děkujeme za zápas.
60:00
59:32
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Kostrhún, asistoval Thomas Heřmanský (2:7).
59:32
Ups. Asi jsem to zakřikl.
59:10
Pražané hrají na půlce Gulls, ale nikam se netlačí.
58:12
Vyloučen hráč Kryštof Indruch družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za špatné střídání.
57:55
Flek stihl doběhnout do brány a opět zachraňuje svůj tým.
57:00
BLACK ANGELS nejsou schopní trefit prázdnou bránu.
56:07
Domácí zkouší hrát v šesti.
55:28
Flek neskutečně podržel Gulls.
54:20
Vypadá to že oba týmy během přestávky zapomněli jak se dělá buly.
54:19
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
54:19
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tobiáš Hejda bez asistence (2:6).
53:47
Jedlička tvrdě dohrál Staňka
53:00
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Čáslava, asistoval Marek Fryš (2:5).
52:58
Vyloučen hráč Štěpán Kouřil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
52:02
Tahle přesilovka vypadá ze strany domácích mnohem přesvědčivěji.
51:26
Vyloučen hráč Matyáš Pik družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
48:51
Konrád mohl snížit brankový rozdíl, jeho střela je ale vytěsněna.
48:27
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Štěpán Kouřil, asistoval Kryštof Indruch (2:4).
48:27
Domácí přetavili tlak v gól.
47:54
Gulliveři jakoby chytili o přestávce druhý dech a tlačí ANGELS.
46:22
Vypadá to že trenér Janda dobře motivoval Indrucha, který se opět naskytuje v dobré příležitosti skórovat.
45:18
Konstant se snaží vybojovat míček za bránou pražanů. občas to vypadá že se mu to povedlo, pak zase ne.
44:04
Na druhé straně pálí Kostrhún.
43:41
Suchomel v úniku, míček mu naneštěstí sjel.
42:58
Hra připomíná trochu tenis. Ze strany na stranu.
40:25
Domácí opět prohráli úvodní buly a hosté se ženou do útoku.
40:00
40:00
Střely za druhou třetinu 10:10.
40:00
Střídačka domácích nevypadá zrovna šťastně.
40:00
39:00
Flek vychytal, ale výhozem trefil prvního hráče BLACK ANGELS.
37:04
Kos znepřijemňuje rozehrávku hostů.
35:56
Kouřil otestoval, jak se Zídek vypořádá se střelou dvacet nad led. Zídek zkouškou prošel.
34:14
Vejmělka opět vytasil jednu ze svých střel. Tentokrát mu míček sjel a šourá se kamsi do rohu.
33:20
Hosté tlačí domácí, ale díky Flekovi bez výrazné šance.
31:09
Čáslava střílí po zemi k tyči. Flek zaujal správné boční postavení a střelu vyráží.
30:46
Hra se přelévá ze strany na stranu.
28:42
Moji teorii o tom, že to domácím nelepí potvrzuje Kos, který na míček úplně zapomněl. Naštěstí si toho všiml a má míček opět ve své moci.
27:32
Jedlička velmi sebevědomě střílí na Zídka. Ten vyráží, ale nemá ponětí kam.
26:17
Vejmělka, svou typickou střelou od půlky, se snaží pálit na Zídka. Nebyla by to jeho typická střela, kdyby netrefil prvního bránícího hráče.
26:06
Gulliveři po delší době v pásmu.
24:27
Derevlanyj se pokouší dostat do předbrankového prostoru domácích, Vejmělka mu však vystavil stopku.
23:37
Domácím to dneska nelepí.
21:53
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Marek Fryš, asistoval Jan Muller (1:4).
21:53
Tuhle střelu k zadní tyčce už Flek nemá.
21:19
Flek zlikvidoval další pokus hostů
20:17
Gulls prohráli i další buly. Toho využívají BLACK ANGELS a jdou na útočnou polovinu.
20:00
20:00
Střely za první třetinu 9:9.
20:00
19:59
Vyloučen hráč Tomáš Vejmělka družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
17:29
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Čáslava, asistoval Thomas Heřmanský (1:3).
17:29
Hra kapitána hostů mě fascinuje. Vyloučení-Gól-Vyloučení-Gól.
15:04
Vyloučen hráč Tomáš Čáslava družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
15:04
Čáslavovi se u stolku na trestné očividně líbí víc jak na střídačce.
14:52
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Čáslava, asistoval Matyáš Pik (1:2).
14:52
Čáslava vyběhl z trestné a zkušeně trefuje šibenici.
12:12
Vyloučen hráč Tomáš Čáslava družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování hokejky.
12:12
Vyloučenému Čáslavovi se verdikt rozhodčího nelíbí a zkouší se bránit. Rozhodčí mu přestupek ale neodpustil a jde si odpočinout na trestnou lavici.
11:56
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Kryštof Indruch, asistoval Jakub Flek (1:1).
11:56
Flek odčinil gól mezi nohy nádherným výhozem a připisuje si "Áčko".
10:30
Střela Malého už na golmana hostů doplachtila.
09:57
Podobně zakončil i jeho spoluhráč Lukáš Dvořák.
09:18
Kouřil pálí pouze do bloku.
08:40
Vyloučen hráč Jakub Kocourek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování hokejky.
07:16
Flek nekompromisně vyrazil střelu hostů.
06:14
Kos se pokusil překvapit rozehrávajícího hráče, ale neúspěšně.
05:19
Indruch překazil volný úder hostů a míří na Zídkovu bránu. Bohužel pro domácí je jeho střela zneškodněna.
04:25
Dvořákovu střelu Zídek bez problému vyráží.
02:57
Kozák zachytává přihrávku přes osu na volného hráče.
01:28
I domácí mají první šanci , ale Jedličkova střela končí za bránou.
00:19
První akce a Čáslava nekompromisně zakončil mezi nohy.
00:18
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Čáslava, asistoval Michal Derevlanyj (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Šimon Zídek; hráči v poli: Lukáš Staněk, Thomas Heřmanský, Matyáš Pik, Tomáš Čáslava, Michal Derevlanyj
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Jakub Flek; hráči v poli: Filip Kozák, Lukáš Dvořák, Štěpán Kouřil, Kryštof Indruch, Milan Jedlička
00:00
Vítejte ze sychravého Brna. V dnešním utkání vyzvou Gulliveři hostující Black Angles z Prahy. Uvidíme jak na domácí borce bude působit hala městských rivalů Bulldogs. Přeji příjemnou zábavu.