1:3
1:0
- : -

TJ Lokomotiva Louny - Florbal Teplice 2:3
9. Daniel Fraško, 16. Vít Kraj - 9. Vojtěch Bratschaedl, 10. Jan Šindelář, 12. Tobiáš Tychler; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Jakub Samuel 22, Jakub Samuel ? - Zdeněk Pošík 23; po třetinách: 1:3, 1:0;
24:00
21:23
Vyloučen hráč Ondřej Knapík družstva Florbal Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
15:29
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Vít Kraj, asistoval Filip Růžek (2:3).
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Samuel družstva TJ Lokomotiva Louny
12:00
12:00
11:50
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Tobiáš Tychler, asistoval Denis Masopust (1:3).
10:12
Vyloučen hráč Michal Bartl družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za blokování hokejky.
09:30
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Šindelář, asistoval Tobiáš Tychler (1:2).
08:44
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Daniel Fraško, asistoval Filip Růžek (1:1).
08:37
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Vojtěch Bratschaedl, asistoval Matěj Dolejší (0:1).
07:40
Vyloučen hráč Filip Růžek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Mucha a Jiří Moravec.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice:
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Jakub Samuel; hráči v poli: Lukáš Hauf, Vít Kraj, Daniel Fraško, František Tuháček, Filip Růžek