3:4
3:5
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - FBC Česká Lípa white 6:9
5. Erik Kocur, 8. Josef Leština, 10. Jáchym Chalupný, 14. Josef Leština, 22. Josef Leština, 24. Josef Leština - 6. Filip Cobl, 7. Mikeš Motejzík, 8. Lukáš Kocourek, 9. Václav Drahoš, 15. Ondřej Hudík, 18. Filip Cobl, 18. Lukáš Kocourek, 20. Ladislav Pekárek, 23. Ladislav Pekárek; rozhodčí: Petr Šťastný - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Lukáš Mašek 11 - Milan Švajcr 12; po třetinách: 3:4, 3:5;
24:00
23:54
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Josef Leština, asistoval Jáchym Chalupný (6:9).
22:53
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Ladislav Pekárek, asistoval Mikeš Motejzík (5:9).
22:53
Vyloučen hráč Jakub Zeman družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
21:48
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Josef Leština bez asistence (5:8).
19:30
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Ladislav Pekárek, asistoval Ondřej Hudík (4:8).
18:47
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
17:51
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Lukáš Kocourek, asistoval Mikeš Motejzík (4:7).
17:51
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Filip Cobl, asistoval Ondřej Hudík (4:6).
14:58
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Ondřej Hudík, asistoval Ladislav Pekárek (4:5).
13:48
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Josef Leština bez asistence (4:4).
12:00
12:00
10:15
Vyloučen hráč Lukáš Kocourek družstva FBC Česká Lípa white na 2 minuty za bránění ve hře.
09:10
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jáchym Chalupný, asistoval Jakub Zeman (3:4).
08:02
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Václav Drahoš, asistoval Oliver Šulc (2:4).
07:25
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Josef Leština, asistoval Jakub Zeman (2:3).
07:13
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Lukáš Kocourek, asistoval Ondřej Hudík (1:3).
06:00
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Mikeš Motejzík, asistoval Lukáš Šindelář (1:2).
05:28
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Filip Cobl, asistoval Viktor Steinz (1:1).
04:45
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur, asistoval Jakub Larson (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Šťastný a Zdeněk Kamínek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa white: brankář: Milan Švajcr; hráči v poli: Václav Drahoš, Ondřej Hudík, Lukáš Kocourek, Ladislav Pekárek, Mikeš Motejzík
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Lukáš Mašek; hráči v poli: Jakub Larson, Lukáš Homola, Jan Dufek, Josef Leština, Jakub Zeman