5:1
1:2
- : -

FBC Česká Lípa white - 1. FBC DDM Děčín IV 6:3
1. Lukáš Kocourek, 4. Ondřej Hudík, 6. Lukáš Kocourek, 10. Viktor Steinz, 11. Mikeš Motejzík, 16. Ondřej Hudík - 1. Mathias Drechesler, 14. Matěj Macák, 17. Matěj Macák; rozhodčí: Petr Šťastný - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Vojtěch Beránek 4, Milan Švajcr 8 - Jan Lavina 8; po třetinách: 5:1, 1:2;
24:00
23:57
Vyloučen hráč Adam Zikmund družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
23:30
Vyloučen hráč Filip Cobl družstva FBC Česká Lípa white na 2 minuty za zdržování hry.
18:06
Timeout 1. FBC DDM Děčín IV
18:06
Vyloučen hráč Ladislav Pekárek družstva FBC Česká Lípa white na 2 minuty za hrubost.
16:50
Vyloučen hráč Lukáš Kocourek družstva FBC Česká Lípa white na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:28
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Matěj Macák, asistoval Ondřej Pšenička (6:3).
15:16
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Ondřej Hudík, asistoval Ladislav Pekárek (6:2).
13:55
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Matěj Macák, asistoval Kryštof Loubek (5:2).
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář Milan Švajcr družstva FBC Česká Lípa white
12:00
12:00
11:49
Vyloučen hráč Lukáš Kocourek družstva FBC Česká Lípa white na 2 minuty za hrubost.
10:18
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Mikeš Motejzík bez asistence (5:1).
09:05
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Viktor Steinz, asistoval Filip Cobl (4:1).
05:38
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Lukáš Kocourek, asistoval Mikeš Motejzík (3:1).
03:02
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Ondřej Hudík, asistoval Mikeš Motejzík (2:1).
00:48
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Mathias Drechesler, asistoval Petr Slánský (1:1).
00:13
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Lukáš Kocourek, asistoval Ondřej Hudík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Šťastný a Zdeněk Kamínek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBC DDM Děčín IV:
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa white: brankář: Vojtěch Beránek; hráči v poli: Václav Drahoš, Ondřej Hudík, Ladislav Pekárek, Mikeš Motejzík, Lukáš Kocourek