0:1
7:0
- : -

Banes Florbal Soběslav - FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov 8:2
1. Ondřej Vácha, 32. David Plecer, 33. Šimon Vančata, 35. Adam Zíka, 36. Ondřej Vácha, 38. Adam Zíka, 40. David Plecer, 45. Adam Zíka - 15. Tomáš Drobiš, 18. Samuele Mazzola; rozhodčí: Lukáš Teska - Václav Paletář; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vladislav Petržilka ? - Daniel Zdychynec ?, Michal Dytrych ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 7:0;
45:00
44:46
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Adam Zíka, asistoval Šimon Vančata (8:2).
43:30
Trestné střílení družstva Banes Florbal Soběslav neproměnil Michal Gondek.
39:47
Vyloučen hráč Šimon Vančata družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
39:10
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil David Plecer, asistoval Marek Doucha (7:2).
37:49
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Adam Zíka, asistoval Daniel Kujal (6:2).
36:16
Vyloučen hráč David Plecer družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za blokování hokejky.
35:41
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Ondřej Vácha, asistoval Vladislav Petržilka (5:2).
34:37
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Adam Zíka bez asistence (4:2).
32:28
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Šimon Vančata bez asistence (3:2).
31:35
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil David Plecer, asistoval Jan Ludvík (2:2).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Michal Dytrych družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov
30:00
30:00
20:48
Vyloučen hráč Tomáš Drobiš družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov na 2 minuty za nesportovní chování.
17:47
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Samuele Mazzola, asistoval Tomáš Drobiš (1:2).
15:00
15:00
14:53
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Tomáš Drobiš bez asistence (1:1).
06:29
Trestné střílení družstva Banes Florbal Soběslav neproměnil Ondřej Vácha.
00:37
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Ondřej Vácha z trestného střílení (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Teska a Václav Paletář.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov: brankář: Daniel Zdychynec; hráči v poli: David Dvořáček, Tomáš Drobiš, Samuele Mazzola, Jakub Šuster, Šimon Petr Hladík