1:1
1:2
- : -

SK Meťák České Budějovice - FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov 4:3
7. Marcel Řežáb, 14. Lukáš Čipera, 16. Lukáš Čipera, 43. Marcel Řežáb - 28. Patrik Matys, 40. David Dvořáček, 41. Tomáš Sekyrka; rozhodčí: Martin Draxler - Jan Koutník; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Grimbosch ? - Michal Dytrych ?, Daniel Zdychynec ?; po třetinách: 2:0, 1:1, 1:2;
45:00
42:07
Timeout SK Meťák České Budějovice
42:07
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Marcel Řežáb, asistoval Ondřej Vondra (4:3).
40:13
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Tomáš Sekyrka, asistoval Jakub Šimek (3:3).
39:42
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil David Dvořáček, asistoval Samuele Mazzola (3:2).
30:00
30:00
27:47
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Patrik Matys bez asistence (3:1).
27:47
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Zdychynec družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov
26:53
Vyloučen hráč Martin Kořenský družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za hra rukou.
15:04
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Lukáš Čipera, asistoval Jakub Jiráček (3:0).
15:00
15:00
13:40
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Lukáš Čipera bez asistence (2:0).
06:34
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Marcel Řežáb, asistoval Martin Kořenský (1:0).
05:39
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov neproměnil Samuele Mazzola.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Draxler a Jan Koutník.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov: brankář: Michal Dytrych; hráči v poli: Tomáš Drobiš, Samuele Mazzola, David Dvořáček, Jakub Šuster, Šimon Petr Hladík