1:3
4:1
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - FBC Šluknovsko Česká Lípa 5:4
9. Jakub Zeman, 14. Jakub Larson, 14. Jakub Zeman, 16. Erik Kocur, 19. Jakub Zeman - 1. Lucie Švajcrová, 3. Jan Drozd, 5. Lucie Švajcrová, 16. Lucie Švajcrová; rozhodčí: Petr Šťastný - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 39; zásahy brankářů: Lukáš Mašek 5 - Miroslav Horváth 7; po třetinách: 1:3, 4:1;
24:00
23:41
Vyloučen hráč Jakub Larson družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
22:20
Timeout FBC Šluknovsko Česká Lípa
22:20
Vyloučen hráč Lukáš Homola družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání.
18:36
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Zeman bez asistence (5:4).
15:59
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Lucie Švajcrová, asistoval Jan Drozd (4:4).
15:59
Vyloučen hráč Jakub Larson družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
15:03
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur, asistoval Lukáš Mašek (4:3).
13:47
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Zeman bez asistence (3:3).
13:35
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Larson, asistoval Erik Kocur (2:3).
12:00
12:00
08:54
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Zeman, asistoval Jan Dufek (1:3).
04:24
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
04:24
02:38
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Jan Drozd, asistoval Matyáš Fanderlik (0:2).
02:19
Vyloučen hráč Matěj Hruštinec družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
00:41
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Lucie Švajcrová bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Šťastný a Zdeněk Kamínek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Šluknovsko Česká Lípa: brankář: Miroslav Horváth; hráči v poli: Magdalena Mašková, Matyáš Fanderlik, Matěj Bareš, Lucie Švajcrová, Jan Drozd
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Lukáš Mašek; hráči v poli: Lukáš Homola, Jan Dufek, Josef Leština, Jakub Zeman, Jakub Larson