2:2
0:1
- : -

VSK MZLU Brno - FBŠ Hattrick Brno B 3:5
11. Jaromír Samek, 16. Jan Vaculík, 16. Tomáš Koliba - 2. Jakub Halsch, 7. Martin Lukáš, 14. Martin Lukáš, 22. Michael Trávníček, 38. Martin Lukáš; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: František Černín ? - David Germ ?; po třetinách: 1:2, 2:2, 0:1;
37:20
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Martin Lukáš, asistoval Martin Trejtnar (3:5).
37:20
oba týmy tak dlouho neproměňovaly šance, až Hattrick jednu proměnil a začíná směřovat k výhře!
21:28
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Michael Trávníček, asistoval Martin Lukáš (3:4).
20:56
kluci se občas posekají florbalkami a nekompromisní dvojice rozhodčích vylučuje
20:36
Vyloučen hráč Zdeněk Černín družstva VSK MZLU Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
19:28
obraz hry se nemění.. jedna z žen ukazuje dětem jak hraje tatínek a krmí je u toho jablky
16:38
MZLU začalo organizovaně bránit a vyráží do protiútoků.. Hattrick se snaží něco vymyslet
15:51
vyrovnáno!
15:41
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Tomáš Koliba, asistoval Dominik Havlíček (3:3).
15:29
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Jan Vaculík bez asistence (2:3).
15:15
Zápas sledují dvě ženy! Budeme je pro vás nadále sledovat
14:20
Hattrick vstřelil gól, bohužel vám ho nemůžeme popsat, poněvadž pro vás chystáme následující komentář
13:59
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Martin Lukáš, asistoval Štěpán Bumba (1:3).
13:00
13:00
pokud diváky nezaujme hra, tak jistě ocení, že zápas sledují dvě ženy
13:00
11:20
MZLU efektivně narušuje rozehrávku soupeře. Hattrick oplácí efektivním překonáváním napadání soupeře
10:57
a MZLU tlačí dál!
10:32
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Jaromír Samek, asistoval Tomáš Koliba (1:2).
08:15
zápas chytá tempo a emoce! kluci se kočkují a pokřikují po sobě "co děláš, voe" a již potřetí nastřelili míčkem časomíru
06:48
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Martin Lukáš, asistoval Jan Čermák (0:2).
06:48
Péééétr Švancara!
05:54
po obdržené brance MZLU tvoří hru a Hattrick se snaží zpracovat míč a čeká na Švancaru
02:10
Vyloučen hráč Martin Trejtnar družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za sekání.
01:20
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Jakub Halsch, asistoval Richard Duchoň (0:1).