2:3
4:1
- : -

VSK MZLU Brno - FBC Sokol Ivanovice na Hané B 7:5
7. Tomáš Koliba, 17. Jan Světlík, 26. Jan Vaculík, 28. Michal Špičák, 29. Jan Světlík, 29. Jan Vaculík, 38. Michal Špičák - 5. Jan Kramář, 18. Michal Jazejček, 20. Tomáš Flöhsler, 21. Dominik Tesař, 35. Jan Kramář; rozhodčí: Marek Loskot - Zdeněk Mlčoušek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: František Černín ? - Tomáš Malý ?; po třetinách: 1:1, 2:3, 4:1;
39:00
37:13
Timeout Ivanovic, rozhodčí se napil čaje a pokračujeme.
37:12
Timeout FBC Sokol Ivanovice na Hané B
37:12
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Michal Špičák, asistoval Pavel Pelikán (7:5).
34:56
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Jan Kramář, asistoval Jiří Šimek (6:5).
34:21
Vyloučen hráč Jan Vaculík družstva VSK MZLU Brno na 2 minuty za hrubost.
33:59
Šišma je gentlman. Pozice vlevo dole.
33:34
Vyloučen hráč Pavel Pelikán družstva VSK MZLU Brno na 2 minuty za špatné střídání.
29:37
Ve hře se objevují první vulgarismy. Odborník žasne, lajk se diví že to trvalo tak dlouho.
28:35
Černí se rozjeli a bílí? No na posranýho i hajzl spadne.
28:34
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Jan Vaculík, asistoval Michal Špičák (6:4).
28:15
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Jan Světlík, asistoval Pavel Pelikán (5:4).
27:46
A jsme opět u té pilky a patu.
27:45
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Michal Špičák, asistoval Tomáš Koliba (4:4).
27:06
Sobectví v podání hráče číslo 7 z VSK, takhle se situace 3 na nikoho prostě neřeší.
26:55
Z kulatého nesmyslu se stal placatý a hra je přerušena.
26:00
26:00
25:09
Hráč se rozběhl, byl u balónku dřív než brankář a nějak to pod ním podstrčil. Nevím co k tomu napsat.
25:08
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Jan Vaculík, asistoval Vojtěch Mikeška (3:4).
21:46
Rozhodčí píská, hráč se diví, aneb jak tomu bylo vždycky.
20:09
Přiznám se že jsem tento gól neviděl. Jedl jsem pizzu.
20:08
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Dominik Tesař, asistoval Dušan Kusala (2:4).
19:34
Šach!
19:33
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Tomáš Flöhsler, asistoval Jiří Šimek (2:3).
17:44
A máme tu opět patovou situaci. Pilka jedna neposedná.
17:33
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Michal Jazejček bez asistence (2:2).
16:59
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Jan Světlík, asistoval Michal Špičák (2:1).
16:59
Ani jsem to skoro nestihl dopsat, aneb každý chvilku tahá pilku.
16:45
Bílé Ivanovice jsou zatím tuto třetinu lepší než černé VSK.
15:26
Časoměřič se rozhodl že zastavování času při přerušení je přežitek. A to že to není žádná lopata, tento člověk 5x vyhrál AZ kvíz!
13:28
Další gentlemanské gesto v podání Ivanovic! Tentokrát jde příkladem kapitán!
13:00
13:00
Rozhodčí dali balónek nemluvněti v hledišti, to začalo křičet. Takhle se vedou děti k florbalu!
13:00
12:55
Konec první třetiny přináší zvýšené tempo z obou stran, snad díky většímu počtu žen v hledišti a liga tím získává na aktraktivnosti
12:21
MZLU zvyšuje tlak v útočném pásmu, ovšem neúspěšně
11:21
Střídání na obou stranách snad přinese novou energii do obou týmů a uvidíme lepší zakončování
10:40
Ivanovice se snaží kombinovat ve vlastním pásmu, ovšem MZLU se ukazuje jako dobrý soupeř a ničí akci již v zárodku
06:49
Mažu vyjádření o předchozím gólu, protože tento opět srovnává body, které si týmy případně rozdělí.
06:32
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Tomáš Koliba, asistoval Michal Špičák (1:1).
05:44
Hráč č. 11 z Ivanovic se ocitl před ÚPLNĚ PRÁZDNOU BRÁNOU a gentlemantsky minul.
04:47
I tento gól může být v konečném důsledku rozhodující!
04:46
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Jan Kramář, asistoval Tomáš Urbánek (0:1).