1:0
2:1
- : -

FBK Atlas Blansko C - FBŠ Hattrick Brno B 6:3
1. Lukáš Kučera, 5. Šimon Borek, 12. Šimon Borek, 21. Marek Kouřil, 31. Lukáš Kučera, 38. Jiří Kroutil - 6. René Menšík, 11. Richard Duchoň, 33. Michael Trávníček; rozhodčí: Marek Loskot - Zdeněk Mlčoušek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Tenora ? - Petr Panák ?; po třetinách: 3:2, 1:0, 2:1;
39:00
37:49
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil Jiří Kroutil, asistoval Šimon Borek (6:3).
35:30
Jediná zvýšená aktivita se dá pozorovat pouze mimo hrací pole a to v podobě hráčů rozcvičujících se na další utkání.
32:25
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Michael Trávníček, asistoval Jan Čermák (5:3).
30:31
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Marek Kouřil (5:2).
30:31
Pro tento maličký moment se mlha rozestoupila a blanenský šikula předvedl freestylovou parádu a gól zpozabrány byl na světě
29:40
Vlastně jsem ani nepoznal, že probíhá přesilovka.
28:06
Vyloučen hráč Marek Kouřil družstva FBK Atlas Blansko C na 2 minuty za vysoká hokejka.
28:06
Hra je sice v mlze ale sudí měl zapnuté mlhovky a vysokou hokejku nepřehlédl
27:50
Jiří kroutil nám stihl udělat i interview ve kterém pozdravuje svou Maminku
26:15
Uvidíme zda taktiky narýsované mistry Trenéry budou něco platné nebo dále poplujeme na vlnách mlhy pralesní ligy
26:00
26:00
24:52
Po dlouhé době k nám dolétla hokejka přímo z hřiště. Majitel ji nalezne ve ztrátách a nálezech.
24:04
Zápas opět upadl do mlhy ničeho a tomu nasvědčuje i fakt, že většina fanoušků již usnula. Ale nebojte náš online je tu pro Vás
20:49
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil Marek Kouřil, asistoval František Blažek (4:2).
20:49
Kde se vzal tu se vzal a máme tu gól Blanska. Z mlhy ničeho v posledních několika minut se vynořil gól
19:00
Začínám si myslet, že oba týmy jsou s výsledkem spokejené
17:00
Ani naše pralesní liga neviděla takto nudnou pasáž hry nebo to jen únavou organizačního týmu ??...
15:00
Časomíra se Zápisem se shoduje, že se na hřišti nic neděje a proto navrhuje jít si zdřímnout
13:00
13:00
Tak sám jsem zvědav zda Lokomotiva Emil doplnila páru a ukáže nám co umí
13:00
11:07
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil Šimon Borek, asistoval František Blažek (3:2).
11:07
Borek zřejmě cítí, že je v hledáčku Nás komentátorů a tak proměňuje již druhý střelecký pokus z asi 20 prozatimních. Pěkný gól
10:42
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Richard Duchoň, asistoval Martin Lukáš (2:2).
10:42
Je to tady krása střídá nádheru Hattrick využil dorážky z druhé vlny.
09:12
Borek opět neúspěšný v přečíslení 3 na 1
07:50
Blansko začíná razit taktiku lidově označovanou jako "Dlouhé nakopávané balony a trefovat zařízení" Zatímco Hattrick používá spíše "Trojúhelníky"
06:46
A už se nám začíná přiostřovat a rozhodčí musí použít svou zbraň a mocným hvizdem hru přerušují
06:00
Hattrick jakoby se probral z počátečních minut a vyrovnává hru. Nicméně výsledek je stále v jejich neprospěch
05:02
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil René Menšík, asistoval Jan Čermák (2:1).
05:02
Hráč Blanska nepřesnou rozehrávku okomentoval "ježiš marja" a Hattrick tuto chybu využil
04:36
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil Šimon Borek, asistoval Jiří Kroutil (2:0).
04:36
Ovšem musíme se omluvit Borek svou chybu napravil
04:20
Borek v přečíslení 2 na 1 nenašel Kroutila chyba chyba
03:15
Hattrick působí docela zmateným dojmem,ale už začínají probouzet své florbalové schopnosti
01:45
Máme odehrány necelé dvě minuty Lokomotiva Emil nabírá Páru a nám nezbývá než doufat, že v soudruzi v ČKD Blansko neponechají nic náhodě
00:50
Jak říkával Honza Koler : " Bude to vyšperkovaný"
00:05
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil Lukáš Kučera bez asistence (1:0).
00:05
Blansko bleskovým gólem otvírá skóre no čeká nás opravdu zajímavý duel
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Loskot a Zdeněk Mlčoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hattrick Brno B:
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko C: brankář: David Tenora; hráči v poli: Patrik Crla, Šimon Borek, Josef Klosowicz, Lukáš Kučera, Jiří Kroutil