0:5
- : -
FBC Dragons

FbC Aligators - FBC Dragons 4:10
6. Luboš Dostál, 17. Luboš Dostál, 20. Vojtěch Dolíhal, 20. Adam Doupovec - 15. Zdenek Jirásek, 16. Michael Briešťanský, 19. Zdenek Jirásek, 23. Michael Briešťanský, 24. Zdenek Jirásek, 28. Filip Švábík, 34. Kristián Něnička, 34. Zdenek Jirásek, 38. Kristián Něnička, 39. Martin Konvička; rozhodčí: Alžbeta Holičková - Jana Pražáková; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Dočekal ? - Tomáš Slabý ?; po třetinách: 1:0, 3:5, 0:5;
39:00
38:04
Branku družstva FBC Dragons vstřelil Martin Konvička, asistoval Filip Švábík (4:10).
37:07
Branku družstva FBC Dragons vstřelil Kristián Něnička, asistoval Michael Briešťanský (4:9).
33:57
Branku družstva FBC Dragons vstřelil Zdenek Jirásek, asistoval Kristián Něnička (4:8).
33:57
Jirásek vyřešil situaci 2na1 vymetením pavučin z rožku domácí branky.
33:16
Branku družstva FBC Dragons vstřelil Kristián Něnička, asistoval Kryštof Lažek (4:7).
27:42
Branku družstva FBC Dragons vstřelil Filip Švábík, asistoval Radovan Zelinka (4:6).
27:42
Hosté využívají zmatku v domácí obraně a zvyšují na rozdíl dvou branek.
26:00
26:00
23:59
Branku družstva FBC Dragons vstřelil Zdenek Jirásek, asistoval Michael Briešťanský (4:5).
23:59
Hosté rychlou rozehrávkou z rohu překvapili domácí obranu a skórují.
22:50
Branku družstva FBC Dragons vstřelil Michael Briešťanský bez asistence (4:4).
22:50
Domácí nedokázali využít přesilovku, ale dokonce inkasovali gól.
21:58
Vyloučen hráč Kristián Něnička družstva FBC Dragons na 2 minuty za bránění ve hře.
21:58
Domácí si zahrají první přesilovku.
19:55
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Adam Doupovec, asistoval Dominik Novotný (4:3).
19:55
Ani vyrovnaný stav dlouho nevydržel, protože Adam Doupovec střelou po zemi překvapil hostujícího golmana.
19:21
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Vojtěch Dolíhal, asistoval Lukáš Blaňka (3:3).
19:21
A opět tu máme vyrovnaný stav.
18:51
Branku družstva FBC Dragons vstřelil Zdenek Jirásek, asistoval Kryštof Lažek (2:3).
18:51
Po střele Lažka míček vypadl před bránu a Jirásek pohotovou dorážkou zvyšuje na 3:2.
16:37
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Luboš Dostál, asistoval Martin Tošer (2:2).
16:37
Luboš Dostál svojí druhou nekompromisní střelou v zápase srovnává stav utkání.
15:56
Branku družstva FBC Dragons vstřelil Michael Briešťanský, asistoval Kryštof Lažek (1:2).
15:56
Lažek prokličkoval celé hřiště a před bránu předložil míček Briešťanskému, pro kterého to byla už lehká práce.
14:23
14:23
Briešťanský krásnou nahrávkou vybídl k teči Jiráska a ten nepohrdl.
13:44
Vyloučen hráč Daniel Valášek družstva FbC Aligators na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:25
Domácí drží ve vedení jejich precizní obrana.
13:00
13:00
08:40
Martin Tošer namazal protihráči před vlastní bránou, avšak vše zachránil golman domácích!