4:1
1:3
- : -

Banes Florbal Soběslav - FbC Strakonice 8:4
3. Ondřej Vácha, 6. Šimon Vančata, 14. Kryštof Gargula, 18. David Plecer, 23. Šimon Vančata, 23. Adam Zíka, 27. Jan Ludvík, 31. Adam Zíka - 17. Adam Přib, 44. Adam Přib, 45. Filip Kovárna, 45. Filip Kovárna; rozhodčí: Martin Draxler - Jan Koutník; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vladislav Petržilka ?, Jan Nejedlý ? - Jonáš Hejlek ?; po třetinách: 3:0, 4:1, 1:3;
44:57
Vyloučen hráč Petr Lagron družstva FbC Strakonice na 2 minuty za špatné střídání.
44:17
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Filip Kovárna, asistoval Patrik Wolf (8:4).
44:03
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Filip Kovárna, asistoval Petr Eybl (8:3).
43:48
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Adam Přib, asistoval Filip Kovárna (8:2).
40:14
Timeout Banes Florbal Soběslav
37:45
Vyloučen hráč Marek Doucha družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za vražení zády.
30:05
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Adam Zíka bez asistence (8:1).
30:00
30:00
26:49
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Jan Ludvík, asistoval Ondřej Vácha (7:1).
25:50
Vyloučen hráč Filip Kovárna družstva FbC Strakonice na 2 minuty za vysoká hokejka.
22:40
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Adam Zíka, asistoval David Plecer (6:1).
22:26
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Šimon Vančata, asistoval David Plecer (5:1).
19:12
Vyloučen hráč Patrik Wolf družstva FbC Strakonice na 2 minuty za hrubost.
17:42
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil David Plecer, asistoval Kryštof Gargula (4:1).
16:40
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Adam Přib bez asistence (3:1).
15:00
15:00
13:39
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Kryštof Gargula bez asistence (3:0).
05:30
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Šimon Vančata bez asistence (2:0).
02:14
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Ondřej Vácha, asistoval Šimon Vančata (1:0).
02:14
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Nejedlý družstva Banes Florbal Soběslav
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Draxler a Jan Koutník.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Strakonice: brankář: Jonáš Hejlek; hráči v poli: Tomáš Janda, Daniel Chvosta, Miloslav Blahuta, Bohumil Kuneš, Filip Kovárna