1:3
3:3
- : -

ASK Orka Čelákovice - FAT PIPE Traverza Mukařov 8:6
12. Václav Kramel, 12. Jan Kolář, 14. Jan Kolář, 18. Jaroslav Verner, 39. Ondřej Špalek, 41. Jakub Doutnáč, 50. Vojtěch Strnad, 51. Jaroslav Verner - 23. Radim Fořt, 25. Ondřej Kalát, 33. Jakub Noha, 49. Jáchym Syrovátko, 54. Jan Pudich, 56. Robert Štipka; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 48; zásahy brankářů: Vojtěch Nockin 21 - Martin Petr 13, Josef Bína 6; po třetinách: 4:0, 1:3, 3:3;
59:59
Počet střel celkem: ORKA: 27 Mukařov: 27
59:59
Komentář trenéra domácích Marka Chlumského:Dnes diváci mohli vidět pravý play off zápas, který, věřím, že se jim mohl líbit. Těšíme se na Orku v play off, přejeme jim hodně štěstí v závěrečných kolech
59:59
Komentář trenéra domácích Michala Schwana:Dnes hezky vyhecované utkání, skvěle nám vyšel začátek, ale opět jsme se nevyvarovali výpadku, ve druhé třetině. Probudili se nám sváteční střelci, opět nám skvěle zachytal gólman, už se těšíme na další utkání s TRAVERZOU, zcela jistě se potkáme. Děkujeme divákům za podporu.
59:58
Počet střel ve třetí třetině: ORKA: 11 Mukařov: 9
59:55
Na toto utkání si našlo cestu utkání neuvěřitelných 48 diváků. Děkujeme!!!
59:54
Vyloučen hráč Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za blokování hokejky.
59:54
Taktický faul Jakuba Doutnáče.
59:00
Právě probíhá poslední minuta tohoto utkání.
55:52
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Robert Štipka, asistoval Jan Pudich (8:6).
53:32
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Robert Štipka (8:5).
53:32
Pudich volejí, za kterou by se nemusel stydět kdejaký baseballista snižuje na 8:5
52:49
Vyloučen hráč Jaroslav Verner družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
50:48
Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
50:48
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jaroslav Verner, asistoval Vojtěch Strnad (8:4).
50:48
Střídání brankáře. Nový brankář Josef Bína družstva FAT PIPE Traverza Mukařov
49:34
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Strnad, asistoval Lukáš Zadák (7:4).
49:34
Strnad střílí z nulového úhlu s odrazem od hostujícího brankáře gól. Stav utkání 7:4
48:59
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jáchym Syrovátko, asistoval Jan Fiala (6:4).
48:25
Utření plochy si žádá hostující gólman. Stanislav Rubeš opět v akci
46:24
Po zákroku na Špalka, zůstává Špalek ležet na zemi, neobešlo se to bez krvavého šrámu v jeho obličeji.
43:50
Bučok položil svou hůl do soupeřovi střely, čímž zabránil jasnému gólu.
42:52
Kramelovi sjel v klíčový moment balonek z čepele a z veliké šance se stal soupeřův protiútok.
40:56
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Ondřej Špalek (6:3).
40:56
Špalek zachytil soupeřovu přihrávku, poslal na párek dva soupeřovi hráče a na druhé straně našel úplně volného Doutnáče, ten to měl následně velmi jednoduché.
40:00
40:00
39:59
Střely v druhé třetině: ORKA:4 Mukařov:8
38:50
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Jaroslav Verner (5:3).
38:03
Hra má nyní opravdu spád, každý kdo si našel cestu na dnešní utkaní, určitě neprohloupil.
36:11
Problém s nefunkčním onlinem zachraňuje Filip Hejtík.
35:01
Už zase frčíme.
34:41
Nockin si po K.O. od Vernera zahrál na Vémolu.
32:48
Po skrumáži v Nockinově brankovišti měl nejblíže k míčku Noha a tak ho jednoduše dopravil do branky.
32:48
Stav utkání 4:3.
32:32
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval Ondřej Kalát (4:3).
31:40
Otto netrefil naprosto odkrytou branku, nutno podotknout, že mu balónek šel přímo na paty.
30:00
V utkání se momentálně nic zajímavého neděje.
27:58
Jedovatá střela proskákala kolem Nockinovy branky.
24:04
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Ondřej Kalát, asistoval Adam Vejrych (4:2).
24:04
Vejrych prostřelil Nockina a Mukařov nyní ztráci na Orku pouze dvě branky.
22:52
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Radim Fořt, asistoval Robert Štipka (4:1).
22:52
Fořt střelou nad Nockinovu levou ruku snižuje na 4:1.
19:43
Vyloučen hráč Tadeáš Drahorád družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
18:48
Doutnáč dopravil balonek do soupeřovi svatyně, předtím si ovšem pomohl nedovoleným zákrokem. Volný úder pro hosty
17:41
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jaroslav Verner, asistoval Daniel Bárta (4:0).
17:41
Hostující tým nedokázal využít početní převahu a sám nyní inkasuje. Trefil se Verner.
16:24
Zadák zahozen za mantinel. Rozhodčí nařizuje pouze standartku z rohu
15:06
Vyloučen hráč Vojtěch Strnad družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
13:54
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jan Kolář, asistoval Ondřej Špalek (3:0).
13:54
Špalek našel na půlce hřiště Koláře, který nekompromisně zakončil. Stav utkání 3:0
11:38
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jan Kolář, asistoval Jan Sedlák (2:0).
11:38
Kolář od mantinelu zvyšuje na 2:0.
11:15
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval David Novotný (1:0).
11:15
Orka jde s trochou štěstí do vedení. K odraženému balonu se dostal Kramel, který kličkou překonal hostujicího golmana.
10:10
Spadlá žíněnka přerušila hru.
09:00
Sedlák střílí do zakleknutého Vaculíka
06:30
Drahorád z ostrého úhlu netrefil odkrytou bránu.
05:52
Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
03:52
Skvělé zákroky gólmanů na obou stranách.
02:37
Syrovátko střílí pouze do břevna.
01:55
Hra si drží vysoké tempo
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Martin Petr; hráči v poli: Marek Chlumský, Jan Pudich, Jan Řeřicha, Radim Fořt, Robert Štipka
00:00
Line-up domácích ASK Orka Čelákovice: brankář: Vojtěch Nockin; hráči v poli: Sebastian Jakob, Daniel Richtr, Lukáš Zadák, David Novotný, Václav Kramel