1:1
1:3
- : -

SK Meťák České Budějovice - FbC Strakonice 6:4
3. René Neubauer, 4. Matěj Hladík, 10. Martin Smudek, 12. Filip Pírka, 16. Prokop Hruška, 39. René Neubauer - 19. Daniel Chvosta, 32. Patrik Wolf, 33. Miloslav Blahuta, 40. Filip Kovárna; rozhodčí: Dominik Dolejš - Martin Klán; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jindřich Zettner ? - Jonáš Hejlek ?; po třetinách: 4:0, 1:1, 1:3;
45:00
komentář domácích: Velmi obětavý výkon celého týmu do kterého jsme museli povolat čtyři nováčky, včetně jedné dorostenky. Ještě jsem nezažil, aby se z různých důvodů omluvilo z nominace deset hráčů. Děkujeme soupeři za korektní zápas.
45:00
komentář hostů: Gratuluji soupeři, dnes byl lepší ve všech směrech.
45:00
43:28
Vyloučen hráč Matěj Mikeš družstva FbC Strakonice na 2 minuty za špatné střídání.
39:34
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Filip Kovárna bez asistence (6:4).
38:42
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil René Neubauer, asistoval Filip Pírka (6:3).
33:03
Vyloučen hráč Alexandr Houček družstva FbC Strakonice na 2 minuty za sekání.
32:06
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Miloslav Blahuta bez asistence (5:3).
31:01
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Patrik Wolf, asistoval Daniel Chvosta (5:2).
30:59
Vyloučen hráč Jan Voráček družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
30:00
30:00
18:45
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Daniel Chvosta, asistoval Martin Mrkvička (5:1).
15:16
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Prokop Hruška, asistoval Filip Pírka (5:0).
15:00
15:00
12:43
Vyloučen hráč Filip Pírka družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
11:12
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Filip Pírka, asistoval Matěj Hladík (4:0).
10:32
Vyloučen hráč Petr Lagron družstva FbC Strakonice na 2 minuty za hrubost.
09:50
Timeout FbC Strakonice
09:50
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Martin Smudek, asistoval René Neubauer (3:0).
07:02
Vyloučen hráč Petr Lagron družstva FbC Strakonice na 2 minuty za sekání.
03:23
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Matěj Hladík, asistoval Jan Voráček (2:0).
02:38
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil René Neubauer bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Martin Klán.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Strakonice: brankář: Jonáš Hejlek; hráči v poli: Patrik Wolf, Miloslav Blahuta, Filip Kovárna, Daniel Chvosta, Petr Lagron