1:2
2:1
- : -

1.MVIL Ostrava - 1. SC TEMPISH Vítkovice B 3:3
21. Milan Sirý, 33. Matyáš Vašňovský, 45. Radim Valigůra - 20. Ondřej Cuberek, 22. Vilém Planka, 33. Vilém Planka; rozhodčí: Radim Heiser - Adam Kiovský; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Puzoň ? - Milan Briš ?; po třetinách: 0:0, 1:2, 2:1;
45:00
44:32
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Radim Valigůra, asistoval Tomáš Elbl (3:3).
42:14
Vyloučen hráč Radim Valigůra družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:58
Timeout 1.MVIL Ostrava
32:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Vilém Planka, asistoval Erik Vykopal (2:3).
32:17
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Matyáš Vašňovský bez asistence (2:2).
30:00
30:00
28:40
Vyloučen hráč Jan Hinčica družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Vilém Planka, asistoval Petr Popala (1:2).
20:14
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Milan Sirý, asistoval Tomáš Elbl (1:1).
19:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Ondřej Cuberek, asistoval Aleš Rataj (0:1).
15:00
15:00
10:48
Vyloučen hráč Erik Vykopal družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Heiser a Adam Kiovský.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice B: brankář: Milan Briš; hráči v poli: Eduard Csölle, Matěj Honzek, Michal Popelka, Aleš Rataj, Ondřej Cuberek
00:00
Line-up domácích 1.MVIL Ostrava: brankář: Filip Puzoň; hráči v poli: Jaroslav Kaprál, Daniel Král, David Štirba, Petr Hopp, Jaromír Kuchař