1:4
2:3
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - 1. FBC DDM Děčín IV 3:7
4. Matěj Hruštinec, 18. Josef Leština, 24. Nikolas Nestler - 2. Matěj Macák, 3. Roman Rathousky, 4. Kryštof Loubek, 5. Petr Slánský, 13. Roman Rathousky, 18. Matěj Macák, 22. Matěj Macák; rozhodčí: Petr Šťastný - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Lukáš Mašek 4 - Jan Lavina 9; po třetinách: 1:4, 2:3;
24:00
23:28
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Nikolas Nestler, asistoval Jakub Zeman (3:7).
21:33
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Matěj Macák, asistoval Kryštof Loubek (2:7).
20:15
Vyloučen hráč Jakub Larson družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání.
18:12
Vyloučen hráč Michal Hájek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:39
17:29
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Josef Leština, asistoval Filip Zemčík (2:5).
15:03
Vyloučen hráč Vojtěch Kostka družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za špatné střídání.
13:49
Vyloučen hráč Matyáš Bartoš družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za špatné střídání.
13:49
Vyloučen hráč Michal Hájek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání.
12:12
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Roman Rathousky, asistoval Ondřej Pšenička (1:5).
12:00
12:00
07:17
Timeout 1. FBC DDM Děčín IV
07:17
Vyloučen hráč Josef Leština družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
04:28
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Petr Slánský, asistoval Richard Weis (1:4).
03:59
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Matěj Hruštinec, asistoval Jakub Larson (1:3).
03:22
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Kryštof Loubek, asistoval Richard Weis (0:3).
02:31
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Roman Rathousky, asistoval Matěj Macák (0:2).
01:03
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Matěj Macák bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Šťastný a Zdeněk Kamínek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBC DDM Děčín IV:
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Lukáš Mašek; hráči v poli: Lukáš Homola, Jan Dufek, Josef Leština, Jakub Zeman, Jakub Larson